Ortega wyzwanie Topuria

Brian Ortega odpowiedział na wyzwanie Topurii i przy okazji zdradził…

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 marca 2023

Brian Ortega odpowiedział na wyzwanie do walki ze strony Ilii Topurii. O ile sama odpowiedź na słowa oponenta nie zaskakuje tak pewien szczegół, który zdradził „T-City” sprawił, że fani zaczęli się zastanawiać and tym co wkrótce ogłosi organizacja UFC.

Brian Ortega przegrał trzy z czterech ostatnich walk. W dwóch ostatnich występach uległ kolejno Alexandrowi Volkanovskiemu oraz Yairowi Rodriguezowi. Teraz zawodnik z Torrance w Kalifornii został wyzwany do walki przez Ilię Topurię. Jak na to wyzwanie zareagował Ortega?

„Widzę, że zawodnicy jak Topuria wyzywają mnie do walki. Dwie rzeczy przychodzą mi na myśl. Po pierwsze nigdy nie odmówiłem nikomu walki. Biłem się z zawodnikami, o pojedynkach z którymi on może póki co tylko pomarzyć. Po drugie nie wróciłem jeszcze do treningów, więc daj mi czas na powrót do zdrowia, a potem możemy się bić. Chętnie nauczę go pokory, jest jedna rzecz o której musi pamiętać w tym sporcie gęba nie otworzy ci drogi na szczyt, musisz poprzeć słowa czynami i udowodnić swoją wartość w octagonie. Wiem, że on ma teraz zaplanowany pojedynek, to dla niego fajna sprawa. Jeśli wygra to chętnie wejdę z nim do klatki. Jestem podekscytowany samą myślą o powrocie do startów, zrobię to co będzie najkorzystniejsze dla mnie, ufam swojemu managerowi w tej kwestii.”

Brian Ortega ujawnił zatem, że Ilia Topuria ma już w planach kolejny pojedynek. Ortega jest zwykle dobrze poinformowany w takich tematach, więc należy się spodziewać, że wkrótce matchmakerzy UFC ogłoszą kolejny bój z udziałem Gruzina stacjonującego w Hiszpanii.

Zostaw ocenę
0
0