ilia topuria przed ufc 298

Ilia Topuria przed UFC 298: „Volkanovski był świetnym mistrzem, ale jestem od niego lepszy”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2024

Ilia Topuria odpowiadał na pytania dziennikarzy w trakcie dnia medialnego przed galą UFC 298. Gruzin został zapytany o swojego rywala Alexandra Volkanovskiego.

Ilia Topuria i Alexander Volkanovski zmierzą się w walce wieczoru gali UFC 298 w Anaheim. Gruzin jest niepokonany w zawodowym MMA i szybko piął się w górę w rankingu UFC w kategorii piórkowej.

17 lutego Topuria wreszcie stanie przed szansą wywalczenia mistrzowskiego tytułu dywizji do 66 kilogramów. W trakcie dnia medialnego przed sobotnią galą Ilia odpowiadał na pytania dziennikarzy.

W pewnym momencie został zapytany o swojego rywala. Oto co odpowiedział Topuria.

– Jestem od niego lepszy w każdej płaszczyźnie walki. Jest dobrym zawodnikiem, był świetnym mistrzem. Zostanie zapamiętany jako jeden z najlepszych zawodników w historii. Pokonam go w pierwszej rundzie, tak to widzę… nokaut w pierwszej rundzie.

Dopytany o to czy czuje dodatkową presję w związku z tym, że ma szansę dołączyć do niewielkiego grona zawodników UFC, którzy zdobywali mistrzowski pas będąc niepokonanymi w zawodowej karierze „El Matador” odpowiedział:

– Nie, zupełnie się tym nie interesuję. Naprawdę ja nie zwracam uwagi na tego typu rzeczy. Jako osoba chcę być szczęśliwy. Teraz jestem szczęśliwy i wynik walki tego nie zmieni. Jestem w dobrym miejscu, więc chcę iść do przez życie jako szczęśliwy człowiek.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments