gromda 14 goat szybko znokautował atkina video

GROMDA 14: GOAT szybko znokautował Atkina! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

W najważniejszej walce gali GROMDA 14 zmierzyli się GOAT oraz Loose Cannon! Pojedynek Łukasz Parobiec vs. Luke Atkin miał wyłonić pretendenta do walki z Don Diego! Jaki był wynik walki GOAT vs. Loose Cannon?

Gala GROMDA 14: Prawo Ulicy powoli zbliża się do końca! Wydarzenie tradycyjnie rozpoczęło się od walk turniejowych. Teraz czas na pojedynek wyczekiwany przez najzagorzalszych sympatyków walk na gołe pięści.

W ringu zmierzą się, ulubieniec kibiców GOAT oraz Loose Cannon, nowy nabytek organizacji GROMDA. Walka Łukasz Parobiec vs. Luke Atkin ma być wielką szansą dla Polaka na wywalczenie przepustki do pojedynku z Don Diego o tytuł mistrzowski organizacji GROMDA!

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV

GROMDA 14: GOAT vs. Loose Cannon – relacja, wynik walki

Czas na main event gali GROMDA 14. GOAT kontra LOOSE Cannon. Bardzo szybko i dynamicznie atakuje Atkin! Anglik skraca dystans i trafia Parobca. Polak odpowiada lewymi po których rywal się zachwiał. GOAT wykorzystał ten moment Seria krótkich prawych GOATa i jest po walce! Doskonały występ Łukasza Parobca! wow!

Wywiady po gali GROMDA 14:

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments