FIGHT CLUB 2 PPV

Fight Club 2. Gdzie kupić bilety na galę w Warszawie?

S
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2023

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od gali Fight Club 2! Wydarzenie odbędzie się w sobotę 22 kwietnia w hali OSiR Warszawa Bemowo, a pojedynki toczone będą zarówno w MMA, jak i K-1. Wciąż dostępne są wejściówki, a poniżej znajdziecie informacje, jak je nabyć!

Druga gala nowej federacji na polskim rynku przykuwa uwagę wielu kibiców. Na Fight Club 2 wystąpi znany trener między innymi zawodników KSW, Przemysław Szyszka. Szkoleniowiec Uniq Fight Club, który posiada między innymi czarny pas w BJJ spotka się z niepokonanym Brazylijczykiem Hendrikiem Costą.

Fight Club 2: Bilety. Gdzie i jak kupić?

Szyszka nie będzie jedynym reprezentantem Uniq Fight Club na Fight Club 2. Kolejną walkę stoczy „Siexa”, czyli Jacek Gać. On również jest trenerem w warszawskim teamie, a wcześniej oglądać go mogliśmy między innymi na galach HFO, czy podczas pierwszej gali Underground Boxing Night.

Zainteresowani Fight Club 2 wciąż mogą kupić bilety na to wydarzenie. Wejściówki nabyć można klikając w poniższy link. Do wyboru jest wiele opcji, a najtańsze miejsca na trybunach kosztują 140 zł. Droższe bilety oznaczają też dodatkowe atrakcje, jak chociażby wstęp na After Party.

Po rejestracji i wyborze odpowiedniego biletu można uiścić płatność. Sposób wysyłki wejściówki wybieracie sami. Najdogodniejszą opcją jest oczywiście forma elektroniczna – w ten sposób bilet na Fight Club 2 będziecie mieli pod ręką!

-> Zobacz Fight Club 2 na żywo! <-

Fight Club 2 – Kto walczy w Warszawie?

Poniżej znajdziecie pełną kartę walk Fight Club 2. Pojedynki toczone będą zarówno w formule MMA jak i K1.

Walka wieczoru:

  • Kamil Jenel vs. Damian Ostęp

Co-main event:

  • Przemysław Szyszka vs. Hendrik Costa

Karta główna:

  • Jacek “Siexa” Gać vs. Arkadiusz Kaszuba
  • Maciej Grabski vs Maciej Rakoczy
  • Grzegorz Steć vs Szymon Broncel
  • Patryk Małecki vs. Robert Rajewski
  • Mateusz Dubiłowicz vs Mohamed Ghallab
  • Shavlego Khadilasvili vs Filip Szostak

Gdzie oglądać Fight Club 2? Transmisja PPV

Wszyscy, którzy nie są w stanie pojawić się 22 kwietnia na OSiR Warszawa Bemowo, gdzie odbędzie Fight Club 2, mogą zobaczyć galę w transmisji online. Stream na żywo z gali dostępny będzie wyłącznie w PPV.

Cena za dostęp wynosi 34,99 zł. Aby go wykupić należy podać podstawowe dane, jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Po ustawieniu hasła zostaniecie przeniesieni na ekran płatności, gdzie do wyboru będziecie mieli kilka opcji.

-> Oglądaj Fight Club 2 PPV! <-

Zostaw ocenę
0
0