Fight Club 2. Trener Przemysław Szyszka powraca do zawodowych walk!

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2023

Gala Fight Club powraca! Już 20 kwietnia ponownie zobaczymy emocjonujące pojedynki w formule MMA oraz K-1. Na karcie walk znalazło się m.in. starcie popularnego trenera.

W warszawskiej Hali Bemowo czeka na nas 10 zestawień. W akcji zobaczymy legendę polskiego kickboxingu Kamila Jenela, który w main evencie zmierzy się z Damianem Ostępem. Natomiast ulubieniec kibiców Jacek „Siex” Gać zawalczy ze znanym z KSW Arkadiuszem Kaszubą.

Fight Club 2: Przemysław Szyszka wejdzie do klatki!

Duże zamieszanie wywołał również powrót do klatki Przemysława Szyszki, czyli trenera Uniq Fight Club, który przygotowuje do walk takich zawodników jak Arkadiusz Wrzosek i Radosław Paczuski, a także wielu freak fighterów, w tym m.in. Marcina Dubiela.

Dla Szyszki będzie to druga zawodowa walka w karierze. Pierwszą stoczył jeszcze w 2014 roku, kiedy to zmierzył się z Andreyem Kupniakovem i poddał go w zaledwie 29 sekund.

Tym razem zawalczy z pochodzącym z Brazylii Hendrikiem Costą. Rywal Polaka jest niepokonany i ma na swoim koncie cztery zwycięstwa, w tym trzy przed czasem. Dwukrotnie nokautował i raz poddawał swoich przeciwników na lokalnych galach w Brazylii.

Bilet na wydarzenie zakupisz – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

Wszyscy, którzy nie są w stanie pojawić się 22 kwietnia na OSiR Warszawa Bemowo, gdzie odbędzie Fight Club 2, mogą zobaczyć galę w transmisji online. Stream na żywo z gali dostępny będzie wyłącznie w PPV.

Cena za dostęp wynosi 34,99 zł. Aby go wykupić należy podać podstawowe dane, jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Po ustawieniu hasła zostaniecie przeniesieni na ekran płatności, gdzie do wyboru będziecie mieli kilka opcji.

-> Oglądaj Fight Club 2 PPV! <-

Fight Club 2 – Karta walk

Poniżej znajdziecie pełną kartę walk Fight Club 2. Pojedynki toczone będą zarówno w formule MMA jak i K1.

Walka wieczoru:

  • Kamil Jenel vs. Damian Ostęp

Co-main event:

  • Przemysław Szyszka vs. Hendrik Costa

Karta główna:

  • Jacek “Siexa” Gać vs. Arkadiusz Kaszuba
  • Maciej Grabski vs Maciej Rakoczy
  • Grzegorz Steć vs Szymon Broncel
  • Patryk Małecki vs. Robert Rajewski
  • Mateusz Dubiłowicz vs Mohamed Ghallab
  • Shavlego Khadilasvili vs Filip Szostak
Zostaw ocenę
0
0