FEN 46 Kuberski vs Wojciechowski trailer video

FEN 46: Kuberski vs. Wojciechowski – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 maja 2023

Organizacja FEN opublikowała oficjalny trailer gali FEN 46, która odbędzie się w sobotę 27 maja w Pile. W walce wieczoru Piotr Kuberski stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii średniej. Rywalem zawodnika ANKOSu będzie niepokonany Kamil Wojciechowski.

Gala FEN 46 odbędzie się 27 maja w Pile. Będzie to pierwsza wizyta Fight Exclusive Night w tym mieście. W main evencie Piotr Kuberski zmierzy się z niepokonanym Kamilem Wojciechowskim. Mistrza kategorii średniej czeka ciężka przeprawa z zawodnikiem, który dopiero niedawno zszedł do dywizji do 84 kilogramów.

W catchweight do 98 kilogramów powracający do FEN po udanym występie dla amerykańskiej organizacji PFL, Marcin Wójcik podejmie Ednaldo Oliveirę, więcej na temat tego zestawienia pisaliśmy w dedykowanym artykule. Marcin Wójcik z nowym rywalem na FEN 46!

W karcie walk znalazło się także miejsce dla pojedynku w kategorii półciężkiej. Bartosz Szewczyk zmierzy się z doświadczonym Łukaszem Klingerem. Dla Szewczyka będzie to powrót do klatki FEN po przegranej w starciu z Marcinem Łazarzem.

Galę skomentują Andrzej Janisz oraz Marcin Tybura, zawodnik organizacji UFC.

FEN 46: Kuberski vs. Wojciechowski – oficjalny trailer

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments