Bartłomiej Kopera vs Dawid Śmiełowski na KSW 96

Bartłomiej Kopera vs Dawid Śmiełowski – ciekawe zestawienie w kategorii lekkiej na KSW 96

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 kwietnia 2024

Bartłomiej Kopera i Dawid Śmiełowski zmierzą się 20 lipca na gali KSW 96 w Łodzi. To ciekawe zestawienie zakontraktowano w kategorii lekkiej.

Na karcie walk KSW 96 nie zabraknie powracającego do okrągłej klatki KSW lokalnego bohatera, Bartłomieja Kopery (13-7), który stanie do rywalizacji z utalentowanym Dawidem Śmiełowskim (10-1).

Bartłomiej Kopera powraca do organizacji KSW, w której w latach 2018-2021 stoczył cztery pojedynki. Niestety walki w okrągłej klatce nie poszły po myśli zawodnika z Łodzi. Kopera odbił się jednak po przegranych i od 2022 roku tryumfalnie kroczy przez świat MMA.

Popularny „Małpa” jest dziś na fali czterech wygranych z rzędu, które zdobył walcząc na galach Strife i Babilon MMA. Kopera ma za sobą dwadzieścia zawodowych pojedynków, z których trzynaście wygrał. Osiem razy kończył rywali przed czasem. Wszystkie te zwycięstwa zdobył przez poddania.

Dawid Śmiełowski przez wiele lat pozostawał niepokonany w zawodowej karierze i wszystkie walki starcia przed czasem. „Królik”, który słynie z efektownego stylu walki, w ostatnim pojedynku musiał jednak uznać wyższość Lom-Aliego Eskieva. Przed tą konfrontacją Dawid był na niesamowitej fali dziesięciu wygranych z rzędu, z których pięć zanotował już w pierwszej rundzie.

Debiutując w KSW Dawid znokautował Filipa Pejicia, a w drugiej walce posłał na deski Patryka Kaczmarczyka. Pierwszy bój Śmiełowskiego został wybrany najlepszą walką wieczoru, a w drugim Dawid zdobył bonus za najlepszy nokaut.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments