Marcin Wójcik vs Ednaldo Oliveira FEN 46

Marcin Wójcik z nowym rywalem na FEN 46!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 maja 2023

Adam Biegański doznał urazu, który wykluczył go z walki z Marcinem Wójcikiem. Tym samym zawodnik z Piły będzie miał nowego oponenta na gali FEN 46. Z kim zmierzy się Wójcik?

Ednaldo Oliveira (21-11-1, 11 KO, 2 SUB, 1 NC) podejmie Marcina Wójcika (16-8, 8 KO, 6 SUB) podczas gali FEN 46, która odbędzie się 27 maja w Pile. Pojedynek odbędzie się w limicie umownym do 98 kilogramów.

Wójcik jest rozpędzony dwoma zwycięstwami z rzędu – w marcu 2022 roku pokonał Pawła Hadasia przez TKO w 2. rundzie, w sierpniu poddał w premierowej odsłonie Micka Stantona na PFL. Wójcik był mistrzem FEN po pokonaniu Adama Kowalskiego. Wcześniej rozbił ciosami Rafała Kijańczuka.

Oliveira ma 39 lat i pochodzi z Salvadoru usytuowanego we wschodniej części Brazylii. “Lula Molusco” jest doskonale znany polskiej publiczności, gdyż na gali Babilon MMA 9 pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Michała Kitę.

Chwilę później stoczył pasjonujący bój z Łukaszem Brzeskim. Pod szyldem FEN miał okazję bic się z Szymonem Bajorem. Oliveira walczy zawodowo od 2005 roku. W tym czasie wygrał 21 pojedynków, z czego 13 zwycięstw odniósł przed czasem.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments