

Marcin Krakowiak i Adrian Zieliński zmierzą się 7 czerwca w okrągłej klatce federacji KSW. Obaj zawodnicy lubią wymieniać ciosy więc kibice mogą oczekiwać stójkowej wojny.
Podczas gali KSW 95, która odbędzie się w Olsztynie, gwarantujący emocje w klatce Marcin Krakowiak (13-4), stanie do rywalizacji z Adrianem Zielińskim (24-13) lokalnym bohaterem z klubu Arrachion Olsztyn. Do pojedynku dojdzie 7 czerwca w hali Urania.
Marcin Krakowiak jest twardym gwarantem niesamowitych emocji i efektownych pojedynków. Popularny „Krakus” stoczył do tej pory pięć walk w okrągłej klatce KSW. Ostatni raz bił się na gali XTB KSW 85 i pokonał Michała Pietrzaka. Wcześniej Marcin zastopował Henry’ego Fadipe i Borysa Borkowskiego, ale musiał uznać wyższość Cezarego Kęsika. Walka ta została jednak wybrana najlepszym starciem wieczoru.
Debiutując w okrągłej klatce Krakowiak zwyciężył w niezapomnianej wojnie z Kacprem Koziorzębskim. To starcie również zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. Reprezentant Octopus Łódź wygrał do tej pory trzynaście walk i prawie wszystkie skończył przez nokaut lub poddanie. Siedem razy tryumfował już w pierwszej rundzie walki.
Adrian Zieliński jest doświadczonym zawodnikiem z bogatą historią nie tylko w MMA, ale również w muay thai i kickboxingu. W mieszanych sztukach walki rywalizuje od roku 2010. W tym czasie stoczył 37 pojedynków i 24 z nich wygrał. Adrian jest byłym mistrzem PLMMA w kategorii lekkiej i byłym czempionem organizacji FEN w wadze piórkowej.
Pod skrzydłami FEN walczył również w 2022 roku o pas mistrzowski kategorii półśredniej, ale musiał uznać wyższość rywala. Adrian zadebiutował w KSW w marcu tego roku, jednak przegrał z Wiktorem Zalewskim. Zieliński jest wszechstronnym fighterem, który osiem razy posyłał przeciwników na deski, a sześć razy tryumfował przez poddanie.