jose aldo ujawnia kto miał być jego rywalem na ufc 301

Jose Aldo ujawnia kto miał być jego rywalem na UFC 301 w Rio

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 kwietnia 2024

Jose Aldo zdradził nazwisko zawodnika, który miał być jego rywalem na gali UFC 301 w Rio de Janeiro. Brazylijczyk miał zmierzyć się z byłym mistrzem UFC.

Jose Aldo powróci do octagonu organizacji UFC na gali UFC 301. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 4 maja w Rio de Janeiro. Wedle wszelkich informacji Aldo ma tym występem wypełnić kontrakt z organizacją UFC.

W rozmowie z Aaronem Bronsteterem, dziennikarzem kanadyjskiej stacji Sportsnet, Aldo ujawnił nazwisko rywala, z którym dogadano warunki kontraktu na walkę.

Dziennikarz przekazał informacje na twitterze:

– Właśnie rozmawiałem z „Królem Rio” Jose Aldo, który potwierdził mi, że jego pierwotnym rywalem miał być Dominick Cruz jednak doznał urazu w trakcie przygotowań i musiał się wycofać z UFC 301. To właśnie doprowadziło do podpisania umowy na walkę z Jonathanem Martinezem.

Wygląda zatem na to, że matchmakerzy UFC planowali bitwę dwóch byłych mistrzów. Niestety z powodu urazu Cruza rywalem Aldo będzie młodszy o osiem lat Jonathan Martinez. Niebezpieczny „Dragon” ma na koncie serię sześciu zwycięstw z rzędu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments