matus juracek federacja ksw zakontraktowała chuligana

Federacja KSW zakontraktowała chuligana Slavii Praga

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 03 stycznia 2024

Federacja KSW podpisała kontrakt z Matusem Jurackiem kibicem czeskiej Slavii Praga. Półśredni ma na koncie sześć walk w organizacji Oktagon MMA.

Organizacja KSW dokonała bardzo ciekawego transferu, który ma na celu wzmocnienie dywizji półśredniej. Dziś ogłoszono podpisanie kontraktu z mocnym czeskim zawodnikiem, który prywatnie jest chuliganem Slavii Praga.

Matus Juracek dołączy do federacji KSW i zadebiutuje na lutowej gali KSW 91 w Libercu. Juracek stoczył sześć walk w organizacji Oktagon MMA z czego, aż pięć wygrał. Czech w przeszłości pokonał także Savo Lazicia, czyli zawodnika który stoczył dwie walki w KSW.

Transfer Juracka potwierdza informacje o tym, że KSW buduje grunt pod organizację pierwszej gali w stolicy Czech. Martin Lewandowski i Wojsław Rysiewski zapowiadali już, że najpierw zadbają o odpowiednie wzmocnienia na tym rynku, a dopiero później zaatakują największy obiekt w Pradze.

Angaż Juracka przy odpowiednio dobranym terminie może sprawić, że kibice Slavii tłumnie ruszą na event. Warto wspomnieć o tym, że Matus reklamował swoje poprzednie walki w trakcie meczów Slavii, a nawet meldował się w „gnieździe” by ogłaszać swoje kolejne występy w klatce.

Juracek zanotował do tej pory dziesięć zwycięstw w zawodowym MMA, z tego pięć przed czasem. Zawodnik ma także na koncie walki bokserskie. Matus wywodzi się z karate i trenuje w Renegade Prague Gym, czyli w klubie w którym trenują także Miroslav Broz i David Hosek, którzy mają już na koncie walki w KSW.

Zostaw ocenę
2
3
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
4 miesięcy temu

KSW w Libercu już było.To nie jest debiut