don diego potwierdza rozmowy kontraktowe video

Don Diego potwierdza rozmowy kontraktowe! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 listopada 2023

Don Diego był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie długiej rozmowy Mateusz Kubiszyn potwierdził, że prowadzi rozmowy z różnymi organizacjami. Czy Don Diego opuści organizację GROMDA?

Mateusz Kubiszyn to bez wątpienia największa gwiazda organizacji GROMDA. Popularny Don Diego zdobył pas mistrzowski po zwycięstwie nad Bartłomiejem Domalikiem. Kubiszyn stoczy kolejną walkę w Gromdzie 1 grudnia. Don Diego zmierzy się z Łukaszem Parobcem na gali GROMDA 15.

Nie ma co ukrywać, że Don Diego przez wzgląd na swoją popularność stał się łakomym kąskiem dla wielu organizacji sportowych i freakowych w Polsce. Okazuje się, że Kubiszyn aktualnie negocjuje z różnymi federacjami. Czy Mateusz pozostanie w organizacji GROMDA, a może zdecyduje się na opuszczenie jej szeregów?

Nim przejdziemy do wypowiedzi Don Diego przypominamy, że transmisja z GROMDA 15 odbędzie się 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów na to wydarzenie jest dostępna w serwisie eBilet.pl.

Mateusz Kubiszyn o negocjacjach kontraktowych

„Rozmowy trwają generalnie z różnymi organizacjami. Ja na razie chcę się skupić na Gromdzie, na pierwszym grudnia. a zobaczymy co nowy rok przyniesie, więc spokojnie. Działamy, działamy cały czas aczkolwiek no też nie chcę jakoś tam super ukrywać… Najbliżej mi do FAME’u, najbardziej myślę o tej federacji też z racji tego, że jest to najpewniejsza organizacja, która jest najdłużej na rynku. To są ludzie, którzy wiedzą jak to wszystko robić, a ostatnie problemy Clout MMA związane czy z PPV czy z wieloma innymi aspektami no tak nie do końca mi z tym wszystkim po drodze aczkolwiek nie zarzekam się, że tam nigdy nie zawalczę bo jak to się mówi: 'Powiedz dzisiaj, że czegoś nie zrobisz, a za rok sam się z siebie będziesz śmiał.”

Dostęp PPV – GROMDA 15: Podziemny Krąg!

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments