Conor McGregor UFC

Conor McGregor zdradził ile walk chce stoczyć!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 marca 2023

Conor McGregor był gościem Robbiego Foxa z Barstool Sports w programie 'My Mom’s Basement’. Irlandczyk wypowiedział się na temat tego ile walk chce jeszcze stoczyć. Słowa byłego podwójnego mistrza UFC zapewne zaskoczyły wielu.

Conor McGregor powoli szykuje się do powrotu do octagonu UFC. Irlandczyk jest aktualnie trenerem w 31. sezonie The Ultimate Fighter. Tradycyjnie McGregor sprawia sporo problemów, a w trakcie jednego dnia na planie filmowym doszło nawet do bójki. Więcej na ten temat przeczytacie w dedykowanym artykule. Wiemy co wydarzyło się w trakcie bójki McGregora z Chandlerem podczas kręcenia programu TUF 31!

Co zatem do powiedzenia miał McGregor na temat przyszłości kariery? Ile walk zamierza stoczyć po pojedynku z Michaelem Chandlerem?

„O czym marzę? Chciałbym stoczyć jeszcze 100 walk. Mam nadzieję na 100 kolejnych pojedynków. Staram się być konsekwentny, przez zbyt długi czas tkwiłem w tym nonsensie, mogłem walczyć, nie mogłem, walczyłem, miałem przerwę, wszystko to działo się z różnych powodów od polityki związanej z zestawianiem walk, przez kontuzje po normalne, codzienne życie. Wiem, że to wszystko Boży plan i to akceptuję, jednak jestem podekscytowany i mam nadzieję, że uda mi się stoczyć kilka walk pod rząd. Szykuje się wiele interesujących starć, mam kilka rywalizacji, są zawodnicy w mojej kategorii którzy szybko budują nazwiska, są też fighterzy z innych dywizji, którzy są uznawani za najlepszych. Jest naprawdę ogrom pojedynków, które mogę stoczyć i jestem podekscytowany każdym z nich!”

Pełną rozmowę Conora McGregora z Robbiem Foxem możecie zobaczyć poniżej. Nie obeszło się bez degustacji trunków.

Zostaw ocenę
0
0