Chandler McGregor TUF bójka

Wiemy co wydarzyło się w trakcie bójki McGregora z Chandlerem podczas kręcenia programu TUF 31!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 marca 2023

W ostatnich dniach Dana White zdradził, że na planie produkcyjnym programu The Ultimate Fighter 31 doszło do zadymy między trenerami. Dziennikarka Amy Kaplan dotarła do nowych informacji w tej sprawie. Wygląda na to, że będziemy mieli co oglądać.

Kilka dni temu na jednej z konferencji prasowych Dana White zdradził, że w trakcie kręcenia ujęć do programu The Ultimate Fighter 31 doszło do sporej zadymy. Więcej na ten temat poczytacie tutaj. Dana White ujawnia bójkę na planie TUFa z udziałem Conora McGregora! „Dużo się odje*ało. Robię się na to za stary.” [VIDEO]

Prezes UFC nie wdawał się w szczegóły jednak w mocnych słowach starał się przekazać, że to co się stało nie powinno mieć miejsca.

„Chandler i Conor traktowali się z szacunkiem, później napięcie między nimi zaczęło rosnąć, a teraz mogę potwierdzić, że panowie już za sobą nie przepadają. Dużo się odjebało w piątek. Wiecie ja nie patrzę na to czy jest to dobre dla programu czy nie, cokolwiek się wydarzyło to się wydarzyło. Natomiast rzeczy, które się stały nie powinny mieć miejsca. Robię się na to za stary, chłopaki naprawdę się starzeję, może gdyby takie rzeczy działy się w dawnych latach? Naprawdę w piątek wylało się sporo gówna.”

Teraz dziennikarka Amy Kaplan dotarła do nowych informacji w tej sprawie. Oto co wiemy na temat bójki w domu TUFa:

„Oto co dowiedziałam się na temat zajścia o którym mówił Dana White. Ktoś został znokautowany i McGregor wskoczył do klatki i popchnął Chandlera. Ktoś został spoliczkowany i przedstawiciele obu teamów ruszyli do octagonu. Komisarze sportowi rozdzielili wszystkich.”

Conor McGregor i Michael Chandler są trenerami w 31. sezonie „The Ultimate Fighter”. Po zakończeniu rywalizacji między podopiecznymi Irlandczyka i Amerykanina odbędzie się gala na której „Notorious” i „Iron” stoczą pojedynek. Listę uczestników programu znajdziecie tutaj. TUF 31: Team McGregor vs. Team Chandler – pełna lista uczestników programu!

Zostaw ocenę
0
0