Dana White o bójce McGregora z Chandlerem

Dana White ujawnia bójkę na planie TUFa z udziałem Conora McGregora! „Dużo się odje*ało. Robię się na to za stary.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 marca 2023

Dana White na konferencji prasowej po gali UFC 285 chętnie odpowiadał na pytania dziennikarzy. Nie mogło zabraknąć także pytania o Conora McGregora, który pojawił się zarówno na ważeniu jak i na gali UFC 285 gdzie dopingował rodaka Iana Garry’ego. Szef UFC zdradził, że na planie The Ultimate Fighter doszło do bójki z udziałem trenerów!

Jeden z reporterów zapytał Danę White’a o relacje między Conorem McGregorem, a Michaelem Chandlerem i atmosferę jaka panuje na planie The Ultimate Fighter. Prezes UFC potwierdził słowa dziennikarza, który zasugerował że Chandler był nastawiony przyjacielsko od początku, jednak szybko dodał, że to jest już przeszłością, a także ujawnił bójkę między trenerami.

„Chandler i Conor traktowali się z szacunkiem, później napięcie między nimi zaczęło rosnąć, a teraz mogę potwierdzić, że panowie już za sobą nie przepadają. Dużo się odjebało w piątek. Wiecie ja nie patrzę na to czy jest to dobre dla programu czy nie, cokolwiek się wydarzyło to się wydarzyło. Natomiast rzeczy, które się stały nie powinny mieć miejsca. Robię się na to za stary, chłopaki naprawdę się starzeję, może gdyby takie rzeczy działy się w dawnych latach? Naprawdę w piątek wylało się sporo gówna.”

https://www.youtube.com/watch?v=nybv2snNlo0
Zostaw ocenę
0
0