XTB KSW Colosseum 2 video

Bohaterowie gali XTB KSW Colosseum 2 twarzą w twarz [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 maja 2023

Uczestnicy gali XTB KSW Colosseum 2 stanęli twarzą w twarz podczas dnia medialnego na Stadionie Narodowym. Bohaterowie wydarzenia, które odbędzie się 3 czerwca mieli okazję ku temu by spojrzeć rywalom w oczy.

Gala XTB KSW Colosseum to będzie kolejnym wielkim wydarzeniem zorganizowanym przez federację KSW na Stadionie Narodowym w Warszawie. Już 3 czerwca w okrągłej klatce KSW zameldują się tak wielkie gwiazdy jak Mamed Khalidov, Marian Ziółkowski, Salahdine Parnasse, Arkadiusz Wrzosek czy Mariusz Pudzianowski.

Na ten moment w karcie walk znajdują się trzy starcia rangi mistrzowskiej. Wspomniani wyżej Ziółkowski i Parnasse zmierzą się w boju unifikującym pasy mistrzowskie kategorii lekkiej. W walce o wakujący pas kategorii średniej zobaczymy Pawła Pawlaka i Tomasza Romanowskiego. Jakub Wikłacz podejmie Werllesona Martinsa w starciu o pas kategorii koguciej.

W ostatnich dniach ogłoszono nazwisko rywala Arkadiusza Wrzoska, więcej na ten temat tutaj Arkadiusz Wrzosek na XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z weteranem ONE i GLORY! Federacja KSW zestawiła także niezwykle interesujący rewanż w kategorii lekkiej Roman Szymański vs. Valeriu Mircea 2 na KSW Colosseum 2! Mocny rewanż na Stadione Narodowym!

Przed galą XTB KSW Colosseum 2 czeka nas jednak jeszcze jedno wydarzenie organizowane przez duet właścicieli Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Podpowiadamy gdzie będzie można obejrzeć galę KSW 82.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Bohaterowie gali XTB KSW Colosseum 2 twarzą w twarz

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments