Szymański vs Mircea 2 KSW Colosseum 2

Roman Szymański vs. Valeriu Mircea 2 na KSW Colosseum 2! Mocny rewanż na Stadione Narodowym!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Roman Szymański i Valeriu Mircea zmierzą się po raz drugi! 3 czerwca na gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym dojdzie do rewanżowego pojedynku reprezentanta Czerwonego Smoka z „Samotnym Wilkiem”.

Federacja KSW nie ustępuje w ogłoszeniach kolejnych zestawień. Dziś wieczorem poznaliśmy nazwiska bohaterów kolejnej walki, która wejdzie w skład gali KSW Colosseum 2. 3 czerwca na Stadionie Narodowym w okrągłej klatce KSW dojdzie do rewanżowego pojedynku Romana Szymańskiego i Valeriu Mircei.

W pierwszym starciu na KSW 71 górą był Roman Szymański, który pokonał oponenta przez TKO. Mircea doznał urazu ręki w pierwszej rundzie i w przerwie między rundami okazało się, że nie będzie w stanie wyjść do drugiej odsłony.

Valeriu Mircea (28-8-1) od tamtej pory nie tylko wrócił do pełni sił, ale także brutalnie znokautował Gracjana Szadzińskiego i Borysa Mańkowskiego. Te dwie efektowne wygrane zapewne były sporą kartą przetargową w trakcie doboru kolejnego rywala.

Roman Szymański (17-6) po pierwszej wygranej nad Mirceą stoczył tylko jeden pojedynek. Na gali KSW 78 w Szczecinie szybko poddał Raula Tutarauliego. Teraz reprezentant Czerwonego Smoka będzie musiał się ponownie zmierzyć z mieszkającym we Włoszech zawodnikiem. Dziś pojawiła się informacja o tym, że Roman przedłużył kontrakt z KSW i najwyraźniej chodziło właśnie o duży pojedynek na narodowym. Roman Szymański przedłużył kontrakt z KSW!

Wygrany starcia Szymański vs. Mircea 2 powinien zapewnić sobie przepustkę do walki z wygranym mistrzowskiego boju Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments