Bartosz Fabiński nowym trenerem uniq fight club

Bartosz Fabiński nowym głównym trenerem MMA w Uniq Fight Club. Rzeźnik zastąpił Szyszkę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 sierpnia 2023

Bartosz Fabiński, były zawodnik organizacji UFC został nowym głównym trenerem MMA w klubie Uniq Fight Club. Popularny 'Rzeźnik’ zastąpił na tym stanowisku trenera Szyszkę, który rozstał się z teamem słynącym głównie z doskonałych kickbokserów.

W połowie lipca informowaliśmy was o tym, że Bartosz Fabiński powróci do zawodowych startów. Popularny „Rzeźnik” wejdzie ponownie do klatki 7 października, więcej na ten temat znajdziecie w dedykowanym artykule. Bartosz Fabiński wraca do zawodowych startów! Rzeźnik na gali Strife 4 zmierzy się z pogromcą Piotra Strusa!

Jak się okazuje nie są to jedyne zmiany związane z najbliższą przyszłością byłego zawodnika Cage Warriors i UFC. Fabiński obejmie bowiem stanowisko głównego trenera MMA w doskonałym teamie Uniq Fight Club. Bartosz zastąpi zatem trenera Szyszkę, który w ostatnim czasie opuścił szeregi klubu. Przypominamy, że w Uniq Fight Club trenują tacy zawodnicy jak Arkadiusz Wrzosek czy Radosław Paczuski.

O angażu Fabińskiego do tej roli poinformowano za pośrednictwem twittera:

„Z radością informujemy, że trenerem głównym MMA w naszym klubie został Bartosz Fabiński, doświadczony trener i zawodnik, mający za sobą boje w najlepszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie – UFC. Bartek to prawdziwy specjalista w swoim fachu. Doświadczenie trenerskie zdobywał m. in. u boku trenera Roberta Jocza, spędził wiele lat w oktagonie i zna ten sport od podszewki. Mocno wierzymy w to, że jego wizja, umiejętności i podejście do treningów wprowadzą nowe inspiracje i pozwolą nam wejść na jeszcze wyższy poziom.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments