Bartek Balboa

Bartłomiej Domalik po gali GROMDA 11. Kiedy walka „BALBOA” vs. „DON DIEGO”?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2022

Bartłomiej Domalik zapisał na swoim koncie wygraną w walce wieczoru gali GROMDA 11. Popularny „Balboa” znokautował Łukasza Parobca w piątej rundzie. Zarówno dziennikarze jak i fani natychmiast z zaciekawieniem zapytali – kiedy odbędzie się walka „Balboa” vs. „Don Diego”?

Dający niezwykle efektowne walki Domalik nie tylko pozostaje niepokonany, lecz również skończył wszystkich dotychczasowych rywali przed czasem. Od długiego czasu mówiło się o walce „Balboa” vs. „Don Diego”. W trakcie rozmowy z dziennikarzami po gali Bartek powiedział kilka słów na ten temat.

Okazuje się, że Bartłomiej Domalik nie planuje szybkiego powrotu do ringu. Dla Gromdziarza priorytetem jest teraz zdrowie i zaleczenie urazów.

„To się wydarzy pewnie na Gromdzie 13 bo muszę się wyleczyć. Mam rozbite ręce bardzo mocno, rozbitą troszeczkę twarz także muszę odpocząć. Jadę też teraz na narty chcę odpocząć od sali, więc na pewno nie wcześniej niż na trzynastce.”

Jak sami widzicie do pojedynku Domalika z Mateuszem Kubiszynem dojdzie najwcześniej na gali Gromda 13, a wszystko będzie tutaj zależało od zdrowia tego pierwszego.

Balboa po gali GROMDA 11.

Efektowne zdjęcie z pojedynku Domalika z Łukaszem Parobcem.

https://www.facebook.com/gromda/posts/pfbid0PvaorvRwqkMGhbHEFudswGLnhkxAGTZ3PM8PLkUoL6BVDkDqUCsUA52Bu9jJS3igl?cft[0]=AZVzF5aCgBr5kYqrMEfmEAdEa90LVu2264Pw_4NPQs19NlbpQdqmks0RJCKOxh9Y9iFE8o0N9eZGg4wgO6VxybtOGpiqR9Xl5_ZCeD_iGR3aW4sBQpkhz4EpjsHEY7tqx7gialeuPhk3ba5ma0UE6byJ&tn=%2CO%2CP-R
Zostaw ocenę
0
0