adrian bartosiński odpowiada oknińskiemu oleksiejczuk reaguje

Adrian Bartosiński odpowiada i wbija szpilkę Oknińskiemu! Michał Oleksiejczuk reaguje!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 listopada 2023

Adrian Bartosiński zareagował na oskarżenia rzucone przez Mirosława Oknińskiego. Mistrz KSW odpowiedział na zaczepki trenera Akademii Sportów Walki Wilanów i wbił szpilkę w jego team.

Wczoraj w studiu portalu FanSportu trener Mirosław Okniński otwarcie zasugerował, że Adrian Bartosiński stosuje doping. Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów uważa, że popularny „Bartos” osiąga sukcesy dzięki wspomaganiu się niedozwolonymi środkami.

Mirosław Okniński powiedział między innymi:

Bartos to jest „nowoczesna technologia podawania wspomagania sterydami”Szczęka taka, wyp*erdolony, no to się samo z siebie nie zrobi tu trzeba przyjąć dobre „suplementy”…

Na odpowiedź mistrza KSW nie trzeba było długo czekać. Adrian Bartosiński odpowiedział na zaczepkę w humorystycznym stylu, uderzając przy okazji w podopiecznych trenera Oknińskiego. Mowa tu o braciach Oleksiejczuk, a dokładniej o Michale, którego dopingową wpadkę przypomniał w sieci Bartos.

Adrian Bartosiński opublikował na platformie X humorystyczny obrazek, na którym przedstawił Michała i Cezarego Oleksiejczuka, a także trenera Mirosława Oknińskiego w roli lekarza. „Bartos” dorzucił do przerobionej fotki także nagłówki z kilku branżowych portali, na których podkreślono, że Michał Oleksiejczuk został przyłapany na dopingu.

Na wpis Bartosińskiego zareagował Michał Oleksiejczuk. Zawodnik organizacji UFC nie był zadowolony z faktu, że Adrian „ujął” go w swoim poście. „Husarz” skomentował całe zamieszanie następującymi słowami:

– Słabo, że wyciągasz moje stare sprawy, ja z panem Oknińskim i z jego wypowiedziami nie mam nic wspólnego.

Zostaw ocenę
5
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments