mirosław okniński oskarża mistrza ksw o doping bartosiński

Mirosław Okniński oskarża mistrza KSW o doping! 'Bartosiński nap*erdolił się towarami’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 listopada 2023

Mirosław Okniński został zapytany o osobę Adriana Bartosińskiego. Trener oskarżył mistrza KSW o stosowanie dopingu. Okniński uważa, że Bartos wspomaga się sterydami.

Trener Mirosław Okniński był gościem w studiu portalu FanSportu. Prowadzący Michał Tuszyński zadał trenerowi wiele pytań, a fani także dorzucili kilka interesujących pytań na czacie.

W pewnym momencie padło pytanie o osobę Adriana Bartosińskiego oraz porównanie „Bartosa” do Cezarego Oleksiejczuka. Dość niespodziewanie trener Okniński rzucił mocne słowa na temat Bartosińskiego.

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów uważa, że zawodnik łódzkiego Octopusa wspomaga się sterydami. Okniński nie przebierał w słowach i otwarcie oskarżył mistrza KSW w kategorii półśredniej o doping.

Mirosław Okniński oskarża mistrza KSW o doping

– No ja też nie jestem fanem „Bartosa”, uważam że Czarek Oleksiejczuk jest lepszym technicznie zawodnikiem od Bartosińskiego i Czarek ma większe predyspozycje na sukces. Bartos to jest „nowoczesna technologia podawania wspomagania sterydami”, dużą (ich) ilością. No i to też mi się podoba, może jakbym się dobrze znał na chemii i był dobrym chemikiem to też bym w to poszedł… ale że moja myśl bardziej polega na technice i jakby wypracowaniu przez lata mistrzowskich ruchów, a nie na tym, że 'nap*erdolić’ się towarami i iść do przodu. To też mi się podoba tak, tylko że ja się na tym nie znam. Bartos, przecież jak on wygląda? Szczęka taka, wyp*erdolony, no to się samo z siebie nie zrobi tu trzeba przyjąć dobre „suplementy”…

Zostaw ocenę
7
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments