magomedrasul mutaev z teamu khabiba nurmagomedova zastrzelony w dagestanie

21-letni Magomedrasul Mutaev z teamu Khabiba zastrzelony w Dagestanie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lutego 2024

Młody zawodnik Magomedrasul Mutaev został zastrzelony w środę wieczorem w Machaczkale. 21-latek reprezentował team Khabiba Nurmagomedova.

Złe wieści dotarły do nas z Dagestanu, gdzie w środę wieczorem życie stracił 21-letni prospekt trenujący w teamie Khabiba Nurmagomedova. Magomedrasul Mutaev miał na koncie jeden zawodowy pojedynek w MMA, a 23 lutego miał stoczyć drugą walkę na gali AMC Fight Nights 123 w Moskwie. Niestety nie będzie mu to dane.

Według wstępnych informacji policja wydała nakaz aresztowania za 19-letnim Nadyrkhanem Kadyrkhanovem, który zastrzelił Mutaeva. W komentarzach na instagramie można znaleźć wiele interesujących informacji.

Według wpisów nie był to pierwszy raz kiedy Magomedrasul został postrzelony. Osoby komentujące całe zajście sugerują, że Mutaev miał znęcać się nad Kadyrkhanovem, upokarzać go, wyzywać, a nawet gasić na jego ciele papierosy. To miało nakręcić młodziana do zemsty i chęci wymierzenia sprawiedliwości.

Ponieważ do zabójstwa doszło w Dagestanie zapewne nigdy nie poznamy całej prawdy, gdyż tamtejsze władze lubią zamiatać takie sprawy pod dywan.

Młody Mutaev zaledwie kilka dni temu zamieścił na instagramie nowe zdjęcie ze swoim wielkim idolem Khabibem Nurmagomedovem. Magomedrasul trenował w klubie byłego mistrza organizacji UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments