XTB KSW Colosseum 2. Gdzie oglądać Khalidov vs Askham Transmisja na żywo, stream online

XTB KSW Colosseum 2. Gdzie oglądać Khalidov vs Askham? Transmisja na żywo, stream online

S
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

XTB KSW Colosseum 2: Khalidov vs Askham 3. Wielkie wydarzenie, na które czeka cała Polska dojdzie do skutku już w sobotę 3 czerwca. W walce wieczoru pojawi się żywa legenda organizacji, Mamed Khalidov. Stoczy on trylogię ze Scottem Askhamem, a kibice zacierają ręce czekając na kapitalne starcie! Gdzie oglądać Khalidov vs Askham? O której XTB KSW Colosseum 2? Stream online, transmisja na żywo.

Gdzie oglądać KSW online?

Mamed ma już za sobą jedną walkę wieczoru na Stadionie Narodowym. Były mistrz wagi średniej KSW przed sześcioma laty zamykał pierwsze Colosseum, gdzie jednogłośną decyzją pokonał Borysa Mańkowskiego. Tym razem liczy na kolejną wygraną, a ze Scottem Askhamem miał okazję mierzyć już dwukrotnie.

XTB KSW Colosseum 2: Khalidov vs Askham 3 – Transmisja na żywo

W walce wieczoru gali XTB KSW Colosseum 2 dojdzie do ekscytującego starcia w kategorii średniej. Rywalem Mameda Khalidova (36-8-2) będzie Scott Askham (19-5). Oznacza to, że 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie dojdzie do zwieńczenia trylogii.

Ciężko jest wskazać w polskiej organizacji większą gwiazdę, niż Mamed Khalidov. Pochodzący z Czeczenii fighter od lat reprezentuje KSW, gdzie trzykrotnie zdobywał tytuły mistrzowskie. Choć w ostatnich latach radził sobie różnie, to wszyscy pamiętają fenomenalne KO kopnięciem na Scotcie Askhamie z 2020 roku. Przed XTB KSW Colosseum 2 Mamed zapowiada, że postara się dać najlepszą walkę jaką przyszło oglądać!

Gdzie oglądać XTB KSW Colosseum 2: Khalidov vs Askham? Szczegółowe informacje o transmisji na żywo znajdziecie w poniższym akapicie.

XTB KSW Colosseum 2 – Gdzie oglądać?

Gdzie obejrzeć XTB KSW Colosseum 2? Transmisja z gali dostępna będzie wyłącznie na platformie Viaplay. Jest to jedyne legalne źródło i nie będzie transmisji TV. Jak kupić dostęp do XTB KSW Colosseum 2? Wszystko zajmie dosłownie kilka minut.

  1. Zaloguj się lub zarejestruj na stronie Viaplay.
  2. Wybierz pakiet Viaplay Total.
  3. Dokonaj opłaty.
  4. Gotowe! Cena XTB KSW Colosseum 2 to 55 zł/miesiąc, a zrezygnować z niej można w każdej chwili.

Wraz z Viaplay oprócz XTB KSW Colosseum 2 możecie też obejrzeć inne gale federacji. Ponadto dostępne są liczne filmy i seriale oraz mecze na żywo. Wśród rozgrywek sportowych znajdziecie Premier League, Bundesligę, czy wyścigi Formuły 1!

Khalidov vs Askham – Kiedy, o której?

Gala XTB KSW Colosseum 2: Khalidov vs Askham 3 rozpocznie się w sobotę 3 czerwca o godzinie 19:00. Karta walk wydarzenia na Stadionie Narodowym liczy sobie aż 11 pojedynków, a ten najważniejszy z udziałem Mameda Khalidova powinien rozpocząć się około północy.

XTB KSW Colosseum 2 to wydarzenie, którego żaden fan MMA nie może ominąć. Kapitalne zestawienia, dziesiątki tysięcy kibiców na Stadionie Narodowym i fenomenalna oprawa. To tego wieczoru dojdzie do takich starć, jak Pudzianowski vs Szpilka, Materla vs Paczuski, czy superfightu Ziółkowski vs Parnasse. Stream online dostępny tylko i wyłącznie w Viaplay.

Kursy bukmacherskie na walkę Khalidov vs Askham 3

Galę XTB KSW Colosseum 2 z ekscytującym starciem Pudzian vs Szpilka, obstawić możecie u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które eFortuna.pl zwróci na konto gracza. Zakłady na walki XTB KSW Colosseum 2 są przeróżne. Typować można zarówno zwycięzcę, jak i liczbę rozpoczętych rund, czy nawet sposób skończenia pojedynku!

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments