KSW Colosseum 2 karta walk stadion narodowy

XTB KSW Colosseum 2 – karta walk. Kto zawalczy na Stadionie Narodowym?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2023

Już w najbliższą sobotę 3 czerwca odbędzie się gala XTB KSW Colosseum 2. W okrągłej klatce federacji KSW kolejne pojedynki stoczą między innymi Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski. Jak prezentuje się pełna karta walk wydarzenia? Kto zawalczy na Stadionie Narodowym?

Federacja KSW po raz drugi zawita na Stadion Narodowy. Już w najbliższą sobotę 3 czerwca odbędzie się gala XTB KSW Colosseum 2. Wydarzenie to jest szeroko komentowane nie tylko w branżowych mediach, lecz także innych stronach internetowych o sporcie nie związanych zupełnie z MMA, a nawet na tak zwanych portalach plotkarskich.

Ogromny event zbliża się wielkimi krokami i warto zapoznać się z pełną kartą walk drugiego wydania Colosseum. Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, właściciele federacji przygotowali bowiem moc atrakcji dla fanów MMA. Tradycyjnie nie zabraknie także towarzyszących eventów.

Dzień przed galą odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia, szczegóły na ten temat znajdziecie w dedykowanym artykule. Kiedy i gdzie odbędzie się ważenie? W dniu gali natomiast przy Stadionie Narodowym zostanie zorganizowana Strefa Fana, w której będzie można spotkać gości specjalnych, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z gwiazdami KSW czy poprosić o autograf.

Nim przejdziemy do karty walk przypominamy gdzie i za ile można wykupić dostęp do transmisji z gali XTB KSW Colosseum 2.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

XTB KSW Colosseum 2 – karta walk

W main evencie wydarzenia w klatce zameldują się Mamed Khalidov i Scott Askham. Będzie to trzeci pojedynek zawodników, który ma ostatecznie wyłonić lepszego fightera. W co-main evencie zmierzą się Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse, stawką tego superfightu będzie pas mistrzowski kategorii lekkiej. Dodatkową atrakcją dla fanów ma być pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. To zestawienie było głównym magnesem jak chodzi o sprzedaż biletów na XTB KSW Colosseum 2.

Karta główna:

 • Mamed Khalidov (36-8-2) vs Scott Askham (19-5) – walka wieczoru
 • Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC) vs Salahdine Parnasse (17-1) – walka o pas kategorii lekkiej
 • Mariusz Pudzianowski (17-8) vs Artur Szpilka (2-0)
 • Paweł Pawlak (21-4-1) vs. Tomasz Romanowski (18-8) – walka o pas kategorii średniej
 • Arkadiusz Wrzosek (2-0 vs Bogdan Stoica (0-0)
 • Michał Materla (32-9) vs Radosław Paczuski (5-1)
 • Jakub Wikłacz (14-3-1) vs. Werlleson Martins (18-5) – walka o pas kategorii koguciej

Karta wstępna:

 • Roman Szymański (17-6) vs Valeriu Mircea (28-8-1)
 • Daniel Rutkowski (15-3) vs Adam Soldaev (7-1)
 • Maciej Kazieczko (9-2) vs Leo Brichta (10-3)
 • Krzysztof Głowacki (0-0) vs Patryk Tołkaczewski (0-0)

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Scotta Askhama ustalono kurs wysokości 2.22.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments