Gdzie oglądać KSW online?

Najbliższa gala: XTB KSW Colosseum 2 (3.06.2023 r)

Wszystkie newsy o galach KSW znajdziesz tutaj.

XTB KSW COLOSSEUM 2 TRANSMISJA

Organizacja KSW to bezsprzecznie lider na polskim rynku MMA. To tu pojedynki toczyły takie legendy, jak Mamed Khalidov, Michał Materla, Mateusz Gamrot czy Jan Błachowicz. Wierni kibice od lat śledzą rozwój zawodników i tłumnie schodzą się na największe areny, gdzie dopingują swoich faworytów. Gdzie oglądać KSW na żywo? Jak włączyć transmisję i stream online? Kiedy i o której gale KSW?

Gdzie oglądać transmisję KSW? KSW na żywo

Każdy fan MMA w Polsce doskonale zdaje sobie sprawę, jak długą drogę przeszło KSW. To właśnie ta federacja wykreowała zdecydowanie największą gwiazdę polskiej sceny, Mameda Khalidova. Urodzony w Czeczenii zawodnik był mistrzem w kategoriach półciężkiej i średniej i po dziś dzień mierzy się w klatce federacji. Gdzie oglądać KSW?

Transmisje ze wszystkich gal dostępne są wyłącznie w aplikacji Viaplay. Wystarczy założyć konto użytkownika, co zajmie nie więcej niż minutę, bądź zalogować się na już istniejące. Aby móc obejrzeć stream z gali KSW na żywo należy wybrać pakiet Viaplay Total w cenie 55 zł/miesiąc, bądź ze zniżką w pakiecie rocznym. Co ważne, subskrypcję można anulować w każdej chwili! To obecnie jedyna możliwość, gdyż niedostępna jest transmisja TV KSW. Federacja zakończyła współpracę ze stacją Polsat już jakiś czas temu.

KSW na żywo online. Kiedy i o której oglądać KSW?

Organizacja KSW miała ogromny wpływ na rozwój polskiego MMA. Z czasem młodszą publiczność ściągnęły również federacje freak fight. Dzięki nim na salach zaczęło się pojawiać wielu adeptów, którzy zapoznają się z najwyższym poziomem, który obejrzeć można podczas transmisji KSW. Kiedy oglądać?

Od wielu lat godziny pozostają niezmienne. Największa polska federacja organizuje swoje wydarzenia co miesiąc w sobotnie wieczory. Z rzadka ze względu na kolizję terminów gale odbywają się w piątek. Godzina rozpoczęcia transmisji KSW na żywo to zazwyczaj 19:00. Kibice najchętniej oczywiście oglądają wydarzenia z udziałem największych gwiazd polskiej sceny MMA, jak Mariusz Pudzianowski, czy Mamed Khalidov. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też te, na których pojawiają się mistrzowie KSW: Salahdine Parnasse oraz Phil De Fries. Stream online KSW w Viaplay oglądać można zarówno na tablecie, smartfonie, jak i na komputerze!

Stream online KSW

Kibice KSW, którzy nie mieszkają w krajach, gdzie platforma jest dostępna, dostęp mogą wykupić za pośrednictwem ksw.tv. Przed każdą galą znajdą się tam informacje o godzinach rozpoczęcia transmisji. Cena PPV KSW wynosi 40 zł. Polscy kibice nie muszą się jednak tym jednak przejmować.

Transmisje na żywo KSW w Viaplay to znakomite rozwiązanie dla fanów sportu. Dzięki platformie otrzymują oni również dostęp do wielu innych rozgrywek, jak topowe ligi w piłce nożnej, czy wyścigi F1. Oprócz zbliżających się gal KSW obejrzeć można również poprzednie wydarzenia federacji.

Transmisja KSW za darmo

Polscy kibice doskonale pamiętają czasy, gdy gale KSW transmitowane były za darmo. Walki Mameda Khalidova, czy Michała Materli ściągały ogromne rzesze fanów, a niesamowitą popularnością cieszyło się zestawienie Pudzianowski vs Najman. Tysiące, jeśli nie setki tysięcy, zakochało się wówczas w MMA.

Dziś jedyną opcją na objerzenie KSW na żywo jest wykupienie pakietu Viaplay Total. Cena 55 zł za miesiąc nie jest wygórowana, biorąc pod uwagę liczne filmy, seriale, czy transmisje z wydarzeń sportowych. Aby włączyć stream KSW online wystarczy zalogować się na swoje konto. Można to zrobić przez Smart TV, tableta, smartfona, czy laptopa.

KSW Narodowy: Gdzie oglądać?

KSW to jedyna polska federacja, która zagościła na największym polskim obiekcie – Stadionie Narodowym. Wydarzenie to nazwane zostało KSW Colosseum i dotychczas zorganizowane dwie takie gale. Ogromne przedsięwzięcie wymaga nie lada zapału i zaangażowania, a zawodnicy odwdzięczają się publiczności fenomenalnymi pojedynkami.

Fanów bardzo ucieszyła informacja, że w