Mamed Khalidov przed KSW Colosseum 2

Mamed Khalidov przed XTB KSW Colosseum 2: „Postaram się dać fanom najlepszą walkę jaką przyszło im oglądać.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2023

Mamed Khalidov na gali XTB KSW Colosseum 2 domknie trylogię ze Scottem Askhamem. Reprezentant olsztyńskiego Arrachionu zapowiada, że zrobi wszystko by dać najlepszą walkę jaką do tej pory widzieli fani MMA nad Wisłą.

Mamed Khalidov był w ostatnich tygodniach niezwykle zapracowany. W trakcie obozu musiał wybrać się do Warszawy na dzień medialny przed galą XTB KSW Colosseum 2. Później przez dwa-trzy dni Khalidov przeleżał w łóżku z powodu choroby. Następnie trenował z Arturem Szpilką zarówno w Olsztynie jak i w Warszawie, nagranie sparingów możecie zobaczyć tutaj. Mamed Khalidov i Artur Szpilka – nagranie ze sparingu gwiazd KSW!

Później Mamed wybrał się ponownie do Warszawy gdzie na macie WCA trenował między innymi z Janem Błachowiczem. Zdjęcie ze wspólnego treningu znajdziecie tutaj. Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do walki z Pereirą od sparingów z Mamedem Khalidovem!

Mamed Khalidov przed XTB KSW Colosseum 2

Fani odgrywają bardzo ważną rolę na sportowej drodze Mameda, który od blisko 20 lat rywalizuje w mieszanych sztukach walki i oczarowuje ich fenomenalnymi umiejętnościami. Przed drugą galą federacji KSW na Stadionie Narodowym Khalidov zapowiada:

„Zawsze mówiłem, że chcę rywalizować na najwyższym poziomie, dawać duże walki i mam taką możliwość. Będę się starał dać z siebie wszystko i dać fanom najlepszą walkę, jaką przyszło im oglądać. Kibice odgrywają jedną z najważniejszych ról w mojej sportowej karierze. Chcę ich cieszyć dalej swoimi występami na najwyższym poziomie.”

Mamed Khalidov vs. Scott Askham 3 – zobacz oficjalny trailer XTB KSW Colosseum 2

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Mamed Khalidov przed walką ze Scottem Askhamem

Co jeszcze przed walką z bitnym Anglikiem powiedział Mamed? Khalidov zdradzil dlaczego zdecydował się na trzeci bój z Askhamem:

„Stoczyliśmy dwie walki. Pierwszą on wygrał decyzją, drugą ja wygrałem nokautem. Dlaczego zdecydowałem się na trzecią, chociaż nie musiałem? Gdy on wygrał ze mną za pierwszym razem, to dał mi rewanż. Zdaję sobie sprawę, że on jest bardzo zmotywowany. Chciał tego rewanżu i miał przerwę od startów. Oczekuję więc, że będzie bardzo wygłodniały i wejdzie do klatki w najlepszej formie. Na to będę przygotowany.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Scotta Askhama ustalono kurs wysokości 2.22.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments