Khalidov Szpilka sparing KSW colosseum 2 video

Mamed Khalidov i Artur Szpilka – nagranie ze sparingu gwiazd KSW! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 16 maja 2023

Mamed Khalidov i Artur Szpilka trenowali wspólnie w olsztyńskim Arrachionie. Kilka dni temu pisaliśmy informowaliśmy was o tym, że były mistrz KSW oraz były pretendent do tytułu mistrza świata w boksie będą sparowali wspólnie przez tydzień.

Pod koniec kwietnia podczas media day przed galą XTB KSW Colosseum 2 Artur Szpilka zapowiadał wyjazd do olsztyńskiego Arrachionu na wspólne treningi z Mamedem Khalidovem. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Artur Szpilka przed XTB KSW Colosseum 2: „Jadę trenować do Mameda Khalidova!”.

W miniony weekend na gali KSW 82 w warszawskim ATM Studio Mamed Khalidov udzielił wywiadu dziennikarzowi Arturowi Mazurowi. Były mistrz KSW w kategorii średniej potwierdził wtedy, że faktycznie doszło do wspólnych treningów i że zawodnicy sparowali zarówno w Olsztynie jak i w Warszawie. Mamed Khalidov o treningach z Arturem Szpilką: „Wsadził mojego trenera do zamrażarki!”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Khalidov i Szpilka – nagranie ze sparingu gwiazd KSW!

Dziś federacja KSW udostępniła materiał kolejny z materiałów video z cyklu „Dzień z…” tym razem kamerzyści federacji towarzyszyli Arturowi Szpilce, dzięki czemu mamy okazję ku temu by przekonać się jak wyglądały wspólne treningi Mameda Khalidova i Artura Szpilki.

Jak się okazuje nie zabrakło wysokich kopnięć, a także mocnych ciosów oraz sprowadzeń i pracy w parterze. Zawodnicy dali z siebie wszystko, zarówno walcząc między sobą jak i sparując z innymi fighterami. Sparing Artura Szpilki z Mamedem Khalidovem rozpoczyna się w 3:25 materiału video.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Kurs na wygraną Mariusza Pudzianowskiego wynosi 1.43 co jasno wskazuje, że to popularny „Pudzian” jest faworytem bukmacherów. Na zwycięstwo Artura Szpilki wystawiono natomiast kurs 2.66, który zapewne skusi wielu na postawienie na wygraną byłego pretendenta do mistrzostwa świata wagi ciężkiej w boksie.

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariana Ziółkowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
2
12
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krycha
14 dni temu

Szminka gwiazdą KSW 😆😆😆😆

hank
Reply to  Krycha
12 dni temu

Akurat, trzeba mocno stwierdzić, że Artur mocno się zmienił – wydoroślał. Nie rzuca już słów na wiatr, nie gwiazdorzy.