Mamed Khalidov vs Scott Askham 3 ksw colosseum 2

Mamed Khalidov vs. Scott Askham 3 – oficjalny trailer XTB KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 maja 2023

Federacja KSW opublikowała oficjalny trailer walki Mamed Khalidov vs. Scott Askham 3. Do starcia dwóch średnich dojdzie na gali XTB KSW Colosseum 2. Zobaczcie video zapowiedź main eventu Khalidov vs Askham.

W walce wieczoru gali XTB KSW Colosseum 2 dojdzie do ekscytującego starcia w kategorii średniej. Rywalem Mameda Khalidova (36-8-2) będzie Scott Askham (19-5). Oznacza to, że 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie dojdzie do zwieńczenia trylogii.

W pierwszym pojedynku górą był Anglik jednak w drugiej walce Khalidov w efektowny sposób znokautował Askhama. Obaj są w tym sporcie od wielu lat i dysponują ogromnym doświadczeniem. Pytanie który z weteranów lepiej zniesie presję walki na Stadionie Narodowym?

Zawodnik Arrachionu Olsztyn od wygranej ze Scottem stoczył dwa pojedynki w okrągłej klatce KSW. Najpierw został znokautowany przez Roberto Soldicia, a następnie szybko pokonał Mariusza Pudzianowskiego.

Anglik z Doncaster nie walczył od czasu pojedynku z Mamedem Khalidovem. Nie oznacza to jednak, że Askham nic nie robił w tym czasie, wręcz przeciwnie w ostatnich miesiącach przebywa w American Top Team, gdzie ma okazję do wspólnych treningów z takimi zawodnikami jak Jorge Masvidal, Johnny Eblen czy Mateusz Gamrot.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Mamed Khalidov vs. Scott Askham 3 – oficjalny trailer

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariana Ziółkowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments