ksw 89 paweł pawlak vs michał materla video

XTB KSW 89: Paweł Pawlak vs. Michał Materla – oficjalny trailer (VIDEO)

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 listopada 2023

Federacja KSW opublikowała oficjalny trailer walki Paweł Pawlak vs. Michał Materla. Do pojedynku o pas mistrzowski kategorii średniej dojdzie 16 grudnia na gali XTB KSW 89 w Gliwicach.

Pojedynek Paweł Pawlak vs. Michał Materla będzie co-main eventem hitowej gali XTB KSW 89 w Gliwicach. Wydarzenie odbędzie się 16 grudnia w PreZero Arenie.

Paweł Pawlak stanie do pierwszej obrony mistrzowskiego tytułu i zmierzy się z Michałem Materlą, absolutną legendą federacji KSW. Dla Pawlaka będzie to największe wyzwanie w dotychczasowej karierze, a dla Materli szansa na odzyskanie mistrzowskiego pasa utraconego przed laty.

Fani zacierają ręce na mocne starcie o tytuł kategorii do 84 kilogramów i spodziewają się, że ten pojedynek rozwiąże się w stójce. Paweł Pawlak jest niepokonany od 2019 roku, a Materla w ostatnich dwóch latach przegrał tylko jedną walkę w dodatku stoczoną dwie dywizje wagowe wyżej.

KSW 89: Pawlak vs. Materla – trailer

Federacja KSW opublikowała oficjalną video zapowiedź co-main eventu gali XTB KSW 89 w Gliwicach. W okrągłej klatce KSW zmierzą się Paweł Pawlak i Michał Materla, a stawką walki będzie pas kategorii średniej.

Paweł Pawlak vs Michał Materla – kursy bukmacherskie

Tak prezentują się kursy bukmacherskie na co-main event gali XTB KSW 89 w Gliwicach. Pojedynek Pawlak vs. Materla oraz całą galę KSW 89 obstawicie u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl.

TYPYKURSYBUKMACHER
Paweł Pawlak1.17FORTUNA
Remis50.0FORTUNA
Michał Materla4.53FORTUNA

Kto wygra walkę o pas mistrzowski KSW w kategorii średniej

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments