ksw 88 rutkowski kaczmarczyk transmisja gdzie oglądać ppv

XTB KSW 88: Rutkowski vs Kaczmarczyk – gdzie oglądać? Transmisja

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 listopada 2023

W sobotę 11 listopada w Radomiu odbędzie się gala XTB KSW 88: Rutkowski vs Kaczmarczyk. W walce wieczoru Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk stoczą 'Bitwę o Radom. Gdzie oglądać KSW 88? Informacja na temat tego gdzie będzie dostępna transmisja z gali.

Gala XTB KSW 88 odbędzie się w sobotę 11 listopada w Radomiu. W walce wieczoru do okrągłej klatki federacji KSW wejdą Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk. Obaj zawodnicy są lokalnymi bohaterami stąd KSW reklamuje to wydarzenie jako „Bitwa o Radom”.

XTB KSW 88 – gdzie oglądać?

Federacja KSW przygotowała bardzo mocną kartę walk na galę XTB KSW 88. Przede wszystkim postarano się o mocne transfery i wzmocnienie kilku kategorii wagowych. Na gali w Radomiu kibice będą mogli zobaczyć między innymi takich zawodników jak Piotr Kuberski, Marcin Wójcik, czy utalentowany Konrad Rusiński.

Na trybunach w Radomiu pojawi się zapewne spora grupa kibiców Legii Warszawa, która będzie oglądać w akcji debiutującego w federacji KSW Jacka Gacia. Popularny „Siexa” zmierzy się z Michałem Gniadym.

XTB KSW 88 – transmisja

Niestety wydarzenie XTB KSW 88 nie jest darmowe i nie jest dostępne w telewizji. Transmisja z gali tradycyjnie będzie dostępna wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Start transmisji wyznaczono na godzinę 19:00 i by oglądać galę należy wykupić miesięczny abonament wysokości 55 zł.

Jest to jedyne legalne źródło transmisji na żywo XTB KSW 88. Walką wieczoru wydarzenia, które będzie miało miejsce w Radomiu będzie starcie Daniel Rutkowski – Patryk Kaczmarczyk, które zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej.

XTB KSW 88 – zagraj bez ryzyka

Najlepszy polski legalny bukmacher eFortuna.pl przygotował świetną promocję dla nowych graczy. Po rejestracji konta można odebrać bonus, a następnie wypełnić kupon i skorzystać z doskonałej promocji trzech zakładów bez ryzyka – do 100, 200, oraz 300 złotych. Jeśli kupon nie okaże się zwycięski to Fortuna zwróci pieniądze na konto gracza.

OTWÓRZ KONTO W FORTUNIE I OBSTAW XTB KSW 88

TYPYKURSYBUKMACHER
Daniel Rutkowski1.25eFortuna.pl
Remis45.0eFortuna.pl
Patryk Kaczmarczyk3.96eFortuna.pl

Dedykowany artykuł z kursami, typami oraz zakładami bukmacherskimi na galę XTB KSW 88 znajdziecie poniżej. Przygotowaliśmy dla was także propozycję gotowego kuponu.

XTB KSW 88 – typy, kursy, zakłady. Gdzie i co obstawiać?

XTB KSW 88 – karta walk

Karta główna:

  • Daniel Rutkowski (16-3 1NC) vs Patryk Kaczmarczyk (10-2) – walka wieczoru
  • Bartosz Leśko (13-3-2) vs Piotr Kuberski (12-1) – co-main event
  • Henrique Da Silva (19-9) vs Marcin Wójcik (18-8)
  • Albert Odzimkowski (12-7 1 NC) vs Jorge Bueno (10-3)
  • Štefan Vojčák (6-1) vs Kamil Gawryjołek (5-0)
  • Daniel Tarchila (6-2) vs Vladyslav Falbiychuk (0-0)
  • Ramzan Jembiev (4-1) vs Fabian Łuczak (2-0)
  • Anita Bekus (7-3) vs Maria Silva (9-1)
  • Krystian Bielski (9-5) vs Konrad Rusiński (5-1)
  • Jacek Siexa Gać (2-0) vs. Michał Gniady (1-0)
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments