ksw 88 daniel tarchila udusił falbiychuka

XTB KSW 88: Daniel Tarchila udusił Falbiychuka w pierwszej rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 listopada 2023

W piątym starciu gali XTB KSW 88 w Radomiu zmierzyli się Daniel Tarchila i Vladyslav Falbiychuk. Tarchila miał walczyć z Ramzanem Jembievem jednak Francuz nie zrobił wagi i Mołdawianin odmówił walki. KSW zestawiło więc na szybko walkę Tarchila – Falbiychuk.

W kolejnym pojedynku gali XTB KSW 88 w Radomiu do okrągłej klatki weszli Daniel Tarchila i Vladyslav Falbiychuk. Utalentowany reprezentant Czerwonego Smoka skorzystał z fatalnego ważenia Ramzana Jembieva i wskoczył do walki z Mołdawianinem.

Przewaga doświadczenia zawodowego oraz obycia z federacją KSW będzie bez wątpienia po stronie Tarchili jednak Ukrainiec ma za sobą długą karierę amatorską okraszoną wieloma sukcesami i zapewne postara się o sprawienie niespodzianki.

Całe wydarzenie możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl.

XTB KSW 88: Tarchila vs. Falbiychuk

Daniel Tarchila zaatakował middle kickiem. Falbiychuk stara się odgryzać jednak Mołdawianin ma przewagę warunków fizycznych. Obaj zawodnicy ładnie trafiają prawymi. Debiutujący w zawodowym MMA Vladyslav prezentuje się solidnie. Falbiyuchuk dwukrotnie próbował obalenia jednak Tarchila spokojnie wybronił te próby Ukraińca. Próba klinczu i rzutu rywalem o matę w wykonaniu Danu Tarchili. Falbiychuk nie dał się obalić ale przyjął dwa ciosy. Mołdawianin atakuje zawodnika Czerwonego Smoka ciosami na głowę. Tarchila sprytnie zachodzi za plecy rywala i zapina duszenie zza pleców, jest po walce Ukrainiec odklepał!

Daniel Tarchila pok. Vladyslava Falbiychuka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments