WYDARZENIE Paryż, Francja, 02 września, 18:00

UFC Paryż: Gane vs. Spivac

Już 2 września Paryż ugości zawodników UFC. W main evencie reprezentant gospodarzy Ciryl Gane podejmie Sergheia Spivaca. W co-main evencie legitymująca się serią 10 kolejnych zwycięstw Francuzka Manon Fiorot zmierzy się z Rose Namajunas.
UFC Ciryl Gane vs. Serghei Spivac Paryż

TYPY BUKMACHERÓW

Poniżej znajdziecie kursy na walkę wieczoru gali UFC w Paryżu. W main evencie wydarzenia zmierzą się Ciryl Gane i Serghei Spivac. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów?

Cały event UFC Paryż obejrzycie na żywo po obstawieniu u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na super ofertę powitalną. Za samą rejestrację na konto wpadnie 20 zł, a bonusowe 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

UFC: Gane vs. Spivac – kursy bukmacherskie

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest Ciryl Gane, na którego wygraną wystawiono kurs 1.50! Natomiast na wygraną Sergheia Spivaca wystawiono kurs 2.45. To jasno pokazuje, że choć faworytem jest Francuz bukmacherzy nie wykluczają zwycięstwa Mołdawianina.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Gane vs. Spivac!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO