WYDARZENIE Paryż, Francja, 02 września, 18:00

UFC Paryż: Gane vs. Spivac

Już 2 września Paryż ugości zawodników UFC. W main evencie reprezentant gospodarzy Ciryl Gane podejmie Sergheia Spivaca. W co-main evencie legitymująca się serią 10 kolejnych zwycięstw Francuzka Manon Fiorot zmierzy się z Rose Namajunas.
UFC Ciryl Gane vs. Serghei Spivac Paryż

GDZIE OGLĄDAĆ?

2 września w stolicy Francji odbędzie się kolejna gala UFC. Paryż ugości wielu utalentowanych zawodników, a w walce wieczoru reprezentant gospodarzy Ciryl Gane podejmie Sergheia Spivaca. W co-main evencie zmierzą się Manon Fiorot i Rose Namajunas. Gdzie oglądać UFC Paryż?

Gdzie oglądać UFC Paryż: Gane vs. Spivac? Transmisja dostępna będzie dla zarejestrowanych użytkowników bukmachera Fortuna. Wystarczy postawić dowolny kupon, by otrzymać możliwość obejrzenia gali w Fortuna TV. Nowi gracze mogą też skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację na konto wpadnie 20 zł, a bonusowe 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

UFC Paryż – gdzie oglądać?

Galę UFC: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj za darmo!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

ufc paryż gane vs spivac gdzie oglądać
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO