Wrzosek vs Szpilka intensywne spotkanie twarzą w twarz przed KSW 94 video

Wrzosek vs Szpilka intensywne spotkanie twarzą w twarz przed KSW 94 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 maja 2024

Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka stanęli twarzą w twarz podczas ważenia przed XTB KSW 94. Był to intensywny face-off, podczas którego rywale mocno mierzyli się wzrokiem.

Tradycyjnie na dzień przed galą KSW odbyła się oficjalna ceremonia ważenia. Nie mogło na niej zabraknąć dwóch bohaterów najbardziej medialnej walki KSW 94. Oko w oko stanęli Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka. Intensywne spotkanie twarzą w twarz możecie zobaczyć poniżej, przypominamy również o trwającej promocji, w której można zgarnąć kod na KSW 94.

Kod PPV na KSW 94 – stream Wrzosek vs Szpilka za 10zł

Legalny polski bukmacher FORTUNA przygotował bardzo dobrą ofertę dla nowych użytkowników, którzy chcą zobaczyć walkę Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod dostępu PPV za jedyne 10 złotych? By odebrać kod skorzystaj z podpowiedzi krok po kroku:

1. Zarejestruj konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk).

Kod Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka twarzą w twarz

Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka stanęli twarzą w twarz podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą KSW 94. Zawodnicy intensywnie spojrzeli sobie w oczy, na szczęście zachowali chłodną głowę i wszystko odbyło się z szacunkiem do rywala.

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments