Dyrektor KSW o gali

Wojsław Rysiewski o XTB KSW Colosseum 2, Overeemie, Soldiciu, Kinclu, Du Plessisie i innych [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2023

Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy federacji KSW był gościem w studiu FanSportu. Rysiewski wypowiedział się przed galą XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym.

Wojsław Rysiewski od wielu lat odpowiada za matchmaking na galach federacji KSW. Oczywiście dyrektor sportowy federacji nie robi tego w pojedynkę i często konsultuje decyzje z Martinem Lewandowskim i Maciejem Kawulskim.

Czy zatem Rysiewski jest zadowolony z tego jak wygląda karta walk gali XTB KSW Colosseum 2?

„Jakby udało się pozyskać wielkie nazwisko to byłby to taki element, taka wisienka na torcie, ale jeśli chodzi o tych zawodników, których w tej chwili KSW ma najmocniejszych i marketingowo, udało się ich wszystkich zmieścić na tej karcie walk. Jest sporo ciekawych historii, nawet takich sentymentalnych jak Michał Materla, który 6 lat temu nie mógł wystąpić na Stadionie Narodowym. Jest mocna ekipa z Warszawy czyli Arek Wrzosek i Radek Paczuski. Udało się podpisać nowe kontrakty z Danielem Rutkowskim i Romanem Szymańskim żeby zawalczyli KSW Colosseum 2. Super walka Mariana z Salahdinem Parnasse. Artur Szpilka z Mariuszem Pudzianowskim czyli taka walka najgłośniejsza, najmocniejsza medialnie. Nawet ta przełożona walka z gali majowej ma sporo wartości bo Maciej Kazieczko to taki wychowanek trochę KSW bo zaczynał od zwycięstwa w Amatorskim Pucharze KSW i stoczył wszystkie zawodowe walki poza jedną właśnie w KSW no i walczy z zawodnikiem z Czech co też jest dla nas istotne żeby czeski zawodnik był na karcie.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Wojsław Rysiewski o negocjacjach z Alistairem Overeemem

Jak Wojsław Rysiewski skomentował nieudane próby zatrudnienia Alistaira Overeema na galę XTB KSW Colosseum 2 i co sprawiło, że żywa legenda MMA póki co nie wystąpi w federacji KSW?:

„Przede wszystkim kontuzja. Alistair ma od dłuższego czasu problemy z plecami i raz nawet wypadł z pojedynku z Badrem Harim z tego powodu. Potem z trwającym urazem jednak stoczył walkę z Harim, no ale nie był w stanie w tym terminie czerwcowym. Oczywiście byłoby to bardzo wymagające finansowo. To byłby prawdopodobnie najdroższy zawodnik w historii KSW, ale mieliśmy na to jakiś pomysł wspólny razem z naszymi sponsorami, żeby doprowadzić do takiego pojedynku no ale tak naprawdę wszystko się rozbiło o tematy zdrowotne, więc nawet nie doszliśmy do tematów finansowych.”

Czy zatem istnieją szansę na to, że Overeem kiedyś pojawi się w klatce federacji KSW? Co na ten temat powiedział Dyrektor sportowy federacji?

„Nie chciałbym rozpalać jakichś niezdrowych emocji. Oczywiście pozostajemy w kontakcie i szukamy jakiegoś rozwiązania kiedy Alistair będzie zdrowy. Potencjał jaki ma gala na Stadionie Narodowym, na tak wielkim obiekcie. Trudno będzie wytworzyć podobny potencjał na obiekcie, który jest 4-5 razy mniejszy. W tej chwili trudno jest mi to sobie wyobrazić, może przy jakimś sensownym zbudżetowaniu tego, znalezieniu partnerów, którzy wesprą taki projekt kto wie? Na pewno będziemy szukać takiego rozwiązania.”

Dyrektor Sportowy KSW o nieobecnych na Stadionie Narodowym

O nieobecności zawodników, których startu na XTB KSW Colosseum 2 domagali się kibice:

„No na pewno brakuje Phila de Friesa, ja myślę że no pewnie brakuje trochę Borysa Mańkowskiego, gdyby nie wynik jego walki to na pewno byłby mocno rozważany na tę galę. No to chyba takie dwa nazwiska, które najczęściej się przewijają. Nie dotarły do mnie informacje, że fani jakoś się domagają Damiana Janikowskiego, no jest duża rzesza zawodników, ale niestety liczba miejsc na takiej karcie jest ograniczona. Nie dziwię się, że jest duża grupa zawodników, która jest zawiedziona tym, że nie udało im się wystąpić.”

Z pełnego materiału video dowiecie się co Wojsław Rysiewski powiedział na temat Patrika Kincla, Dricusa Du Plessisa, czy Roberto Soldicia:

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Scotta Askhama ustalono kurs wysokości 2.22.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments