Conor McGregor vs. Michael Chandler stadium

Walka Conor McGregor vs. Michael Chandler odbędzie się na stadionie?!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 marca 2023

Dana White udziela ostatnio wielu informacji dziennikarzom i reporterom branżowym. Prezes najlepszej ligi MMA na świecie opowiadał w ostatnich dniach o lokalizacjach nadchodzących gal oraz miejscach, do których UFC chce powrócić lub zawitać po raz pierwszy. Teraz White zdradził gdzie może odbyć się walka McGregor vs. Chandler.

Wypowiedź Dany White’a na temat potencjalnych gal w Europie i Afryce znajdziecie tutaj. Szef UFC o potencjalnych lokalizacjach gal w Europie i Afryce: „To się wydarzy nim przejdę na emeryturę.” Poniżej fragment wypowiedzi White’a na temat tego gdzie na pewno nie odbędzie się walka Conor McGregor vs. Michael Chandler:

„Kiedy Conor był podwójnym mistrzem bardzo chciałem zrobić event na Croke Park w Dublinie. Niestety to nie mogło się udać i nie byłem w stanie namówić ludzi na współpracę z nami. Chodzi nawet o tak proste sprawy jak zamykanie metra o określonej godzinie. Oczywiście bardzo bym chciał powrócić do Dublina, ale nie wiem jak to wyjdzie. Jedno jest pewne najbliższa walka Conora na pewno nie odbędzie się w Irlandii.”

Zatem jakie miasta i lokalizacje mają szansę ugościć tak wielkie wydarzenie jakim będzie powrót Irlandczyka do startów, a zarazem walka dwóch trenerów The Ultimate Fighter?

„Może to być stadion Cowboys w Dallas, może to być Madison Square Garden, w grę wchodzi także oczywiście Las Vegas z T-Mobile Areną czy Allegiant Stadium. Przyglądamy się wszystkim dostępnym opcjom.”

Stadion AT&T w Dallas może pomieścić minimum 80 000 fanów, z możliwością rozszerzenia tego do 105 000! Natomiast w pełni zadaszony Allegiant Stadium w Las Vegas może pomieścić maksymalnie 65 000 fanów na trybunach, plus miejsca na płycie obiektu. Jako, że UFC nie inwestuje w scenę i oprawę można zatem śmiało powiedzieć, że taka gala przebiłaby nadchodzące KSW Colosseum 2 pod liczbą widzów.

Zostaw ocenę
1
0