ufc vegas 84 ankalaev znokautował walkera video

UFC Vegas 84: Magomed Ankalaev potężnie znokautował Walkera [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 stycznia 2024

W walce wieczoru gali UFC Vegas 84 spotkali się Magomed Ankalaev i Johnny Walker. Było to rewanżowe starcie tych zawodników.

Pierwszy pojedynek Magomeda Ankalaeva z Johnnym Walkerem zakończył się sporymi kontrowersjami. Starcie ostatecznie uznano za nieodbyte i Dana White szybko zestawił rewanżowy pojedynek.

Ankalaev i Walker zmierzyli się po raz drugi w walce wieczoru gali UFC Vegas 84, pierwszej gali organizacji UFC w 2024 roku.

Stawka była wielka, gdyż wygrany main eventu mógł być nawet brany pod uwagę jako kolejny oponent Alexa Pereiry, mistrza kategorii półciężkiej.

Magomed Ankalaev potężnie znokautował Johnny’ego Walkera w drugiej rundzie starcia. Dagestańczyk trafił low kickiem, a następnie ruszył do przodu. Ankalaev sprytnie przytrzymał sobie na moment szyję rywala lewą ręką co pozwoliło mu na wyprowadzenie potężnego prawego, który odrzucił Walkera w tył.

Podłączony Brazylijczyk padł do tyłu i nim zdążył wstać przyjął kolejne równe mocne uderzenie, które zakończyło walkę. Sędzia już po pierwszym ciosie zbliżył się do zawodników z intencją przerwania walki, a jak tylko Ankalaev trafił drugim uderzeniem walka została natychmiast zakończona.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments