ufc vegas 81 sodiq yusuff vs edson barboza kursy

UFC Vegas 81: Yusuff vs. Barboza – kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 października 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na UFC Vegas 81: Yusuff vs. Barboza. W walce wieczoru zmierzą się Sodiq Yusuff i Edson Barboza. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej. Który z zawodnikiem jest faworytem bukmacherów?

Sodiq Yusuff i Edson Barboza zmierzą się w walce wieczoru gali UFC Vegas 81. Wydarzenie odbędzie się w nocy z soboty 14 października na niedzielę 15 października. Main event najbliższej gali UFC zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej.

Bez wątpienia zdecydowanie bardziej znanym z dwójki uczestników walki wieczoru gali UFC Vegas 81 jest Edson Barboza. Doświadczony Brazylijczyk walczy w najlepszej lidze MMA na świecie od 2010 roku i ma w rekordzie wygrane nad takimi fighterami jak Bobby Green, Paul Felder, Anthony Pettis, Beneil Dariush czy Dan Hooker.

Pochodzący z Nigerii Yusuff pokonał do tej pory tylko dwóch znanych i mocnych rywali. „Super” Sodiq ma w rekordzie wygrane nad Andre Fili oraz Alexem Caceresem jednak nie są to aż tak mocne nazwiska jak te, które zostawił w pokonanym boju Barboza.

Sodiq Yusuff vs. Edson Barboza – kursy bukmacherskie

Walkę Sodiq Yusuff vs. Edson Barboza oraz wszystkie pozostałe pojedynki gali UFC Vegas 81 możesz obstawić i oglądać u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i obstaw walkę bez ryzyka dzięki specjalnej promocji dla nowych użytkowników. Obstaw galę UFC Vegas 81 i oglądaj darmową transmisję tutaj.

Zdaniem bukmacherów faworytem walki wieczoru UFC Vegas 81 jest Sodiq Yusuff, kurs na zwycięstwo tego zawodnika ustalono na 1.60. Brazylijczyk Edson Barboza wejdzie do octagonu jako underdog, kurs na wygraną Barbozy wynosi bowiem 2.34.

UFC Vegas 81: Yusuff vs. Barboza – video zapowiedź

Organizacja UFC opublikowała video zapowiedź walki wieczoru gali UF Vegas 81. W main evencie zmierzą się Sodiq Yusuff i Edson Barboza.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments