Tom Aspinall znokautował Marcina Tyburę

UFC Londyn: Tom Aspinall błyskawicznie znokautował Marcina Tyburę [VIDEO]

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 23 lipca 2023

W walce wieczoru gali UFC w Londynie zmierzyli się Tom Aspinall i Marcin Tybura. Pojedynek Anglika z Polakiem zamykał kartę walk liczącą, aż piętnaście starć. Jaki był wynik walki Aspinall vs. Tybura? Kto wygrał walkę Tom Aspinall vs. Marcin Tybura?

Fani zebrani w O2 Arenie w Londynie oraz kibice na całym świecie przed telewizorami musieli zobaczyć czternaście starć by w końcu po wielu godzinach doczekać się walki wieczoru gali UFC w Londynie.

Pojedynek Toma Aspinalla z Marcinem Tyburą zamknął liczącą piętnaście starć obfitą kartę walk sobotniego wydarzenia. Przed starciem obaj zawodnicy traktowali się z szacunkiem, jednak Anglik zapowiadał, że wygra i sprawi, że nawet Jon Jones odłoży myśli o przejściu na emeryturę.

Jaki był wynik walki wieczoru gali UFC w Londynie? Kto okazał się lepszy – Tom Aspinall czy Marcin Tybura?

UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura – relacja, wynik walki

Zaczynamy walkę wieczoru gali UFC w Londynie. Mocny high kick na początek ze strony Aspinalla. Marcin Tybura stara się odgryźć mocnym lewym. Szybki Anglik trafia po raz kolejny. Marcin Tybura ma już zaczerwienioną prawą stronę głowy. Niestety Tom Aspinall trafia łokciem w krótkim dystansie, następnie potężnym prostym posyła Marcina Tyburę na deski. Polak pada na plecy i Anglik dobija go w parterze!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ziemiok666
10 miesięcy temu

Szkoda Marcina… Musi trochę popracować nad szybkością i będzie lepiej…

DON
10 miesięcy temu

Tybura wyraznie wolniejszy. Niech przejdzie do KSW i zawalczy z DeFriesem.