ufc 298 machado garry pokonał neala

UFC 298: Ian Machado Garry pokonał Geoffa Neala po niejednogłośnej decyzji

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 lutego 2024

W trzecim z najważniejszych starć gali UFC 298 w Anaheim zmierzyli się Geoff Neal i Ian Machado Garry. Starcie w kategorii półśredniej wygrał Ian Machado Garry.

W ostatnich miesiącach z różnych powodów wiele mówiło się o Ianie Machado Garrym. Sam Irlandczyk zdaje się być pewny siebie i niewiele mówi o Nealu, natomiast chętnie wypowiada się na temat większych nazwisk.

Czy wiara we własne umiejętności zgubiła Garry’ego, a może utalentowany fighter szybko rozprawił się z Geoffem Nealem? Jakim wynikiem zakończyła się walka na UFC 298? Relację ze starcia Neal vs. Machado Garry znajdziecie poniżej.

Neal rozpoczął od niskiego kopnięcia. Machado Garry od front kicka. Stopujące, mocne kopnięcia Irlandczyka. Neal próbował wejść w rywala ciosem jednak Garry wykonał ładny unik i zaatakował kopnięciami wieńcząc akcję łokciem. Dobry lewy Neala. Klincz pod siatką. Machado Garry odwraca sytuację. Po chwili jednak to Amerykanin ponownie dociska oponenta do siatki. Amerykanin trafia po rozerwaniu jednak Irlandczyk odpowiada mocnym kolanem. Dobra seria kopnięć Garry’ego. Celny cios Neala. Koniec rundy.

Dobre otwarcie drugiej odsłony w wykonaniu Garry’ego, wydawało się że Irlandczyk zaczyna sobie ustawiać rywala w stójce jednak Amerykanin poszedł w klincz. Dobry lewy Neala na kopnięcie Garry’ego. Kolejna minuta w klinczu i Neal trafia na rozerwanie. Kopnięcia Garry’ego. Dwie bardzo ładne akcje bokserskie Neala. Wyrównana druga runda z minimalnym wskazaniem na Neala.

Mocne kopnięcia Irlandczyka, na które Amerykanin odpowiada kombinacją na korpus. Low kick Neala na nogę wykroczną oponenta. Kolano Garry’ego. Garry utrzymywał walkę w dystansie dzięki kopnięciom jednak Geoff dobrze wszedł w rywala ciosami. Neal trafił i sklinczował. Dobry lewy Amerykanina. Mocne kolano Iana. Kolejne kolano i atak prawym łokciem w wykonaniu Irlandczyka. Neal odpowiada dobrym prawym. Łokieć na rozerwanie klinczu pod koniec walki.

Ian Machado Garry pok. Geoffa Neala po niejednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments