ufc 294 aliskerov znokautował alvesa video

UFC 294: Ikram Aliskerov szybko znokautował Warrleya Alvesa (VIDEO)

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 października 2023

W drugim pojedynku głównej karty walk gali UFC 294 zmierzyli się Ikram Aliskerov i Warrley Alves. Walkę zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Ikram Aliskerov szybko znokautował Warrleya Alvesa.

Drugie starcie głównej karty gali UFC 294 to mocne zestawienie w kategorii średniej. Warrley Alves dysponuje zdecydowanie większym doświadczeniem w UFC niż jego rywal Ikram Aliskerov.

Zaskakująco to właśnie reprezentant Rosji jest faworytem bukmacherów natomiast Alves, który wskoczył do rozpiski na zastępstwo za Nassourdine’a Imavova musi się pogodzić z rolą underdoga.

Transmisja z UFC 294 jest dostępna na stronie internetowej polskiego bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto, wypełnij pierwszy kupon i oglądaj galę UFC 294 tutaj.

UFC 294: Aliskerov vs. Alves – relacja, wynik walki

Wymiana kopnięć z obu stron. Ładny lewy prosty Ikrama Aliskerova. Aliskerov ponownie próbował zaatakować rywala lewym jednak po chwili wystrzelił prawym na gardę Brazylijczyka. Mocne low kicki w wykonaniu Alvesa. Aliskerov trafia lewym prostym i zaczyna się rozkręcać. Warrley Alves poleciał do tyłu i starał się bronić jednak po chwili Dagestańczyk trafił latającym kolanem, a następnie zaczął okrutnie obijać Brazylijczyka i sędzia Łukasz Bosacki musiał przerwać walkę!

Ikram Aliskerov znokautował Warrleya Alvesa – video

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments