UFC 289 nunes aldana oliveira dariush stream transmisja

UFC 289: Nunes vs. Aldana, Oliveira vs. Dariush – gdzie oglądać?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 czerwca 2023

W niedzielę 11 czerwca odbędzie się gala UFC 289: Nunes vs. Aldana, Oliveira vs. Dariush. Gdzie oglądać to wydarzenie? Podpowiadamy gdzie będzie dostępna transmisja i stream online.

W main evencie gali UFC 289 w Vancouver Amanda Nunes stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii koguciej. Rywalką doświadczonej Brazylijki będzie mocna Meksykanka Irene Aldana. Pierwotnie Nunes miała się zmierzyć z Julianną Peną jednak „ta”Venezuelan Vixen” doznała urazu. Nunes była jednak wyraźnie zadowolona z takiego obrotu sprawy. Amanda Nunes o zmianie rywalki na UFC 289: „To prawdziwa przeciwniczka, ma ciężkie łapy”.

W co-main evencie dojdzie do doskonałej potyczki w kategorii lekkiej. Charles Oliveira Beneil Dariush zawalczą o przepustkę do pojedynku z mistrzem Islamem Makhachevem. Amerykanin zapowiedział totalną dominację w walce z Brazylijczykiem!

-=> Aktualna karta walk wydarzenia

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 289?

Galę UFC 289: Nunes vs. Aldana w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 11 czerwca o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 11 czerwca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Data: 11 czerwca, niedziela
Lokalizacja: Vancouver, Kanada
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 1:00, niedziela 11 czerwca
Start transmisji z karty głównej: 4:00, niedziela 11 czerwca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC 289: Oliveira vs. Dariush – nowa zapowiedź

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments