Typowanie UFC Vegas 79: Gamrot – Fiziev. Co obstawiać?

S
0
Opublikowano: 23 września 2023

UFC Vegas 79 z walką wieczoru Mateusz Gamrot – Rafael Fiziev odbędzie się już dziś. Polak stawiany jest w roli underdoga, ale w karcie walk nie brakuje niezwykle ciekawych kursów. Co obstawiać? Zapraszamy na typowanie UFC: Gamrot – Fiziev!

Oglądaj galę UFC Vegas 79 NA ŻYWO!

Kategoria lekka UFC to zdecydowanie jedna z najlepiej obsadzonych dywizji. Organizacja również to widzi i chętnie zestawia ze sobą fighterów w walkach wieczoru. Dla Mateusza Gamrota będzie to już drugie takie starcie w karierze. Ulubieńca polskich fanów czeka typowe zestawienie strikera z grapplerem, a w karcie walk UFC Vegas 79 nie brakuje ciekawych pojedynków z bardziej lub mniej ewidentnymi faworytami.

Kursy i zakłady bukmacherskie na UFC Vegas 79

Większość kursów na UFC Vegas 79 nie zaskakuje. W starciach pań ciężko jest doszukiwać się innych opinii ekspertów, gdy Hannah Goldy i Michelle Waterson-Gomez mają ujemny bilans. Ciekawie jest za to w walce wieczoru. O ile Mateusz Gamrot jest stawiany w roli underdoga, o tyle warto wspomnieć, że Rafael Fiziev nie mierzył się jeszcze z zapaśnikiem tej klasy. Jeśli potwierdzą się słowa Roberta Bryczka, to „Gamer” odniesie zwycięstwo przez poddanie w rundach mistrzowskich.

Poniżej kursy bukmacherskie na galę UFC: Gamrot – Fiziev. Pełna lista zakładów dostępna po kliknięciu w grafikę.

Co obstawiać? Typowanie UFC: Gamrot – Fiziev

W karcie wstępnej wystąpi Andre Fialho, który nie przyzwyczaił kibiców do długich pojedynków. Niespełna 30-letni Portugalczyk zmierzy się z seryjnie przegrywającym Timem Meansem. Amerykanin potrafi stawić opór, ale to starcie powinien przegrać i to najprawdopodobniej przed czasem.

Mateusz Gamrot to zdecydowanie jeden z najlepszych zapaśników wagi lekkiej. Choć może nie udało mu się tego pokazać w pojedynku z Beneilem Dariushem, to Rafael Fiziev nie mierzył się z takim grapplerem. „Gamer” na pewno będzie sprowadzał rywala i nie można wykluczyć, że uda mu się go skończyć w ostatnich 10 minutach.

Kupon na galę

Pamiętajcie, że grając dowolny kupon w Fortunie otrzymacie dostęp do transmisji na żywo w Fortuna TV! Jeśli macie ukończone 18 lat możecie skorzystać z oferty powitalnej.

Bukmacher przyszykował dla was szereg bonusów wartych ponad 600 zł! Za samą rejestrację i depozyt otrzymacie darmowe 30 zł. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka. To znaczy, że jeśli kupon okaże się przegrany – Fortuna zwraca wam środki na konto gracza.

Gram z Fortuną i odbieram bonusy

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments