ufc wyrównane walki wynik

Trzy wyrównane walki głównej karty zakończone po „bliskich” werdyktach sędziowskich

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lipca 2021

Trzy wyrównane pojedynki z głównej karty walk gali UFC: Sandhagen vs. Dillashaw zakończyły się bardzo „bliskimi” werdyktami sędziowskimi. Nawet biorąc pod uwagę kontrowersyjne punktacje sędziów w poprzednich latach w przypadku tej gali śmiało możemy powiedzieć, że gdyby walki Sandhagen vs. Dillashaw, Paiva vs. Phillips oraz Barber vs. Maverick były punktowane inaczej to i tak bez zagłębienia się w statystyki bylibyśmy w stanie ze spokojem przyjąć takie wskazania sędziów punktowych.

Dwóch sędziów wskazało wygraną TJ’a Dillashawa, natomiast trzeci widział w main evencie wygraną Cory’ego Sandhagena. W starciu Paivy z Phillipsem dwóch sędziów wskazało zwycięstwo Paivy natomiast trzeci punktował pojedynek na remis. W boju pań dwóch sędziów punktowało na konto Barber natomiast jeden widział wygraną Maverick.

To najlepiej pokazuje jak wyrównane pojedynki zestawili matchmakerzy organizacji UFC. Wydarzenie nie należało do nudnych nie tylko ze względu na starcia zakończone decyzjami. Elkins, Yanez, Imavov, Arce i Eubnaks kończyli swe pojedynki nokautami, a Mickey Gall udusił Williamsa w pierwszej rundzie.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments