Nowe walki w rozpisce Bellator vs rizin 2 super rizin 2

Trzy nowe walki dodane do rozpiski gali Bellator vs. Rizin 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 czerwca 2023

Dziś na oficjalnym profilu organizacji Rizin na twitterze pojawiła się informacja na temat kolejnych starć, które wejdą w skład gali Bellator vs. Rizin 2! Przypominamy, że wydarzenie będzie promowane jako Super Rizin 2 i odbędzie się 30 lipca w Saitama Super Arena w Tokio.

Pierwsze informacje na temat gali Bellator vs. Rizin 2 pojawiły się 27 maja na specjalnej konferencji prasowej. To właśnie wtedy ogłoszono duży event Super Rizin 2, który odbędzie się 30 lipca w Saitama Super Arena. Dedykowany artykuł na ten temat wraz z video zapowiedzią wydarzenia znajdziecie tutaj. Bellator vs. Rizin 2 – wielkie gwiazdy, starcia mistrzowskie! Oficjalny trailer.

Dziś na oficjalnym profilu Rizin na twitterze pojawiły się informacje na temat trzech kolejnych zestawień, w których zobaczymy głównie zawodników znanych z klatki organizacji Bellator MMA.

Danny Sabatello zmierzy się z Magomedem Magomedovem, ten pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej. Andrey Koreshkov podejmie Lorenza Larkina w starciu w kategorii półśredniej, natomiast Kana Watanabe zawalczy przed własną publicznością z Vetą Arteagą w dywizji muszej pań. Te trzy zestawienia zostały zakontraktowane na zasadach organizacji Bellator.

Ponad to ogłoszono także inne walki, które wejdą w skład Super Rizin 2. Kenta Takazawa i Shinobu Ota zmierzą się w pojedynku w kategorii koguciej. Daichi Abe oraz Igor Tanabe staną oko w oko w boju w kategorii średniej, a Seika Izawa zmierzy się z Claire Lopez w kategorii super-atomowej (-49 kg).

Więcej informacji na temat tej gali wkrótce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments