rizin vs bellator 2 super rizin 2

Bellator vs. Rizin 2 – wielkie gwiazdy, starcia mistrzowskie! Oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 maja 2023

Organizacja Bellator oraz federacja Rizin na specjalnej konferencji prasowej ogłosiły kolejny wspólny event! Wydarzenie odbędzie się 30 lipca w Saitama Super Arena. Na gali Rizin vs. Bellator 2 dojdzie do kolejnych starć między zawodnikami obu organizacji. Tego samego dnia odbędzie się także event Super Rizin 2!

Prezesi organizacji Rizin i Bellator po raz kolejny postanowili dogadać wspólny event. Nobuyuki Sakakibara i Scott Coker ogłosili dziś na specjalnej konferencji prasowej wydarzenie, które odbędzie się 30 lipca w legendarnej hali Saitama Super Arena.

Poza eventem Bellator vs Rizin 2 odbędzie się także gala Super Rizin 2. Nagranie w trailerze sugeruje, że „bazą” starć amerykańsko-japonskich będzie klatka jednak jej obramowanie zostanie podniesione tak by event Super Rizin 2 odbył się w ringu. Całość sprytnie nazwano „flying cage” (latająca klatka) co idealnie nadaje się na marketingową promocję wydarzenia w Japonii.

Zacznijmy od starć, które wejdą w skład eventu oznaczonego jako Bellator MMA vs. Rizin 2! Na ten moment ogłoszono ćwierćfinałowy pojedynek Grand Prix kategorii lekkiej, w którym zmierzą się AJ McKee oraz Patricky Pitbull Freire. Ponad to Kyoji Horiguchi i Makoto Shinryu zmierzą się w bratobójczym starciu o premierowy pas mistrzowski Bellatora w kategorii muszej! O starcie nowej dywizji Bellatora pisaliśmy wczoraj.

Kto jeszcze wystąpi na wspólnej gali Bellatora i Rizin?

Nie będą to jedyne zestawienia, które będą miały „większą” wagę od regularnych starć. Tego samego dnia odbędzie się bowiem gala Super Rizin 2, na której Kai Asakura i Juan Archuleta zmierzą się w pojedynku o pas mistrzowski Rizin w kategorii koguciej. Amerykanin otrzyma zatem szansę na spełnienie swoich marzeń, gdyż od samego początku przygody ze startami w ringu Rizin zapowiadał, że będzie chciał zdobyć mistrzowskie trofeum!

Drugi z braci Asakura, Mikuru także wystąpi na gali Super Rizin 2, na której zmierzy się z mocnym Azerem Vugarem Karamovem.

Kolejnymi zawodnikami, których start potwierdzono są Tofiq Musayev oraz judoczka Kana Watanabe. Więcej informacji na temat wspólnej gali Bellatora i Rizin podamy wkrótce.

Bellator vs. Rizin 2 – oficjalny trailer

Super Rizin 2 – Bellator vs. Rizin 2 plakat

Oficjalny plakat promujący wydarzenie, które odbędzie się 30 lipca.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments