trener okniński popek to debil powinien być wykluczony

Trener Okniński – 'Popek powinien być wykluczony ze społeczności MMA’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 stycznia 2024

Trener Mirosław Okniński odniósł się do kontrowersyjnej postaci Popka, który po ostatnim szokującym nagraniu został wyrzucony z organizacji GROMDA.

Mirosław Okniński to jeden z prekursorów polskiego MMA. Główny trener i założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów od lat trenuje i kształtuje zawodników, którzy następnie walczą i wygrywają na największych galach MMA w Polsce i zagranicą.

W nowym wywiadzie dla portalu FanSportu trener Okniński odniósł się do osoby Popka. Najpierw jednak zapytany o to czy uważa się za dobry wzór dla młodzieży Mirosław Okniński odparł.

– Uważam, że jestem wyśmienitym przykładem dla młodzieży bo całe życie (jestem) w sporcie. Nie handluję narkotykami, nie handluję kradzionymi samochodami tylko zajmuję się sportem. Całe życie w sporcie!

W dalszej części rozmowy z Michałem Tuszyńskim trener Akademii Sportów Walki Wilanów wypowiedział się obszernie na temat Popka:

– Popek tym swoim zachowaniem pokazał, że jest kompletnym debilem, ale już debilem przez duże D. Dla niego nie ma miejsca tutaj. Powinien być odsunięty ze wszystkich wydarzeń sportów walki. Dlatego, że to co po prostu on zademonstrował, jaką swoją stronę pokazał, jak pokazał siebie to jest dno dna. On może by i wymyślił jeszcze coś gorszego i głupszego, ale po prostu ten człowiek powinien być wykluczony ze społeczności MMA. Nie dość, że był kiepskim zawodnikiem MMA to po prostu tym swoim zachowaniem przekreślił siebie.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments