trener okniński mocno komentuje sytuację mariana ziółkowskiego

Trener Okniński mocno komentuje sytuację Mariana Ziółkowskiego: „Jego kariera już jest w…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 11 kwietnia 2024

Trener Mirosław Okniński odniósł się do sytuacji swojego byłego podopiecznego. Okniński w mocnych słowach skomentował stan zdrowia i kariery Mariana Ziółkowskiego.

Mirosław Okniński to założyciel i główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów. Kilka lat wstecz doświadczony szkoleniowiec odpowiadał za wyniki i prowadził karierę Mariana Ziółkowskiego.

Trener Mirosław Okniński „wychował” i ukształtował Mariana Ziółkowskiego pod względem sportowym. Co na temat zmiany w formie byłego podopiecznego sądzi Okniński?

– Uważam, że poszło jakieś wspomaganie. Nie wiem, czy dozwolone, czy nie. Do tych umiejętności, co ja mu dałem, to pozyskał więcej siły, energii, ale jest delikatny. Po drugie nie prowadzi dobrze życia, nie wysypia się, po nocach gierki robi, nie odżywia się, jak trzeba. Jego życie nie jest usystematyzowane, jak trzeba.

Okniński mocno o Ziółkowskim

Mirosław Okniński uważa, że problemem mogło być zdecydowane zwiększenie obciążeń treningowych, które spowodowało, że organizm Mariana tego nie wytrzymał i kolejne kontuzje zaczęły się nawarstwiać.

Wszedł na cięższy rodzaj treningu. Te treningi były moim zdaniem ciężkie, nie dla Mariana. Spowodowały nawarstwianie się kontuzji i nagle wyszło ich mnóstwo. Uważam, że to wynik tego, że zaczął inaczej trenować.

– U mnie jakby trenował, to byłby w UFC. Bardzo dobrze by sobie radził. Tutaj został mistrzem KSW, to też jest sukces, ale jego kariera już jest w dupie. Na ostatniej walce bił nie technicznie, tylko siłowo. Widziałem gorszego Mariana, niż ten, który trenował u mnie. To może nie koniec, ale te kontuzje nie wróżą nic dobrego.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
3 miesięcy temu

Wielka szkoda że Ziółkowski nie wróci do ternera Mirka, miałby szanse odbudować się wizerunkowo i sportowo.