Tomasz Romanowski

Tomasz Romanowski o walce o pas kategorii średniej i ponownym zbijaniu do limitu 77 kg!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 stycznia 2023

Na facebookowym profilu federacji KSW w relacjach pojawiły się nagrania z sesji Q&A z Tomaszem Romanowskim. Popularny „Tommy” został zapytany o to kiedy zawalczy o pas kategorii średniej oraz o ewentualne plany powrotu do dywizji do 77 kg. Oto co powiedział Romanowski.

Tego rodzaju sesje pytań i odpowiedzi są bardzo interesującym rozwiązaniem dla fanów, którzy nie mają zwykle okazji na to by spotkać się i zadać pytania zawodnikom. Tomasz Romanowski odpowiedział na kilka pytań, a jedno z nich dotyczyło tego kiedy stoczy walkę o pas kategorii średniej.

„Walka o pas będzie wtedy jak wygram tą walkę oczywiście. Mamy gdzieś informację od federacji, że kolejna walka będzie pojedynkiem o pas, oczywiście jeżeli wygram z Radkiem Paczuskim. Także liczę na to, dlatego jeszcze bardziej jestem zmotywowany do tego, żeby wygrać z Radkiem.”

Później Romanowski odpowiadał na kolejne pytania, a jako że w przeszłości był piłkarzem reprezentacji Polski do lat 17 został zapytany o to kto jest lepszym piłkarzem Ronaldo czy Messi. Choć „Tommy” przyznał, że jak chodzi o charakter, zachowanie i sposób wypowiedzi sam bardziej przypominał Cristiano tak podkreślił, że za klasę i całokształt wybrałby Messiego.

Następnie Romanowski został zagadnięty o to czy będzie jeszcze kiedyś próbował zbijać do kategorii półśredniej. Oto co powiedział zawodnik Berserkers Team:

„No chciałbym wrócić, jakbym wygrał walkę na KSW 78, później miałbym walkę o pas kategorii średniej no to normalne, że później chciałbym też zdobyć pas kategorii do 77 kg, aczkolwiek ja jestem zawodnikiem, który chciałby walczyć często, a nie raz czy dwa razy w roku. Chciałbym walczyć minimum trzy-cztery razy, więc schodzenie przy takiej częstotliwości walk do kategorii półśredniej to naprawdę zabrałoby mi bardzo dużo zdrowia. Nie chciałbym zawieść kibiców, fanów, siebie, a przede wszystkim organizacji, więc na razie nie ma takich planów, ale chciałbym kiedyś spróbować.”

Zostaw ocenę
0
0