Szyszka będzie chciał znokautować rywala? Powraca do klatki po długiej przerwie: „Upominam zawodników, a sam chcę urwać głowę”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 14 kwietnia 2023

Przemysław Szyszka już 22 kwietnia stoczy swój drugi zawodowy pojedynek w MMA. Powróci do klatki po bardzo długiej przerwie.

Popularny trener zawalczy na gali Fight Club 2, która odbędzie się w Hali Bemowo. Podczas wydarzenia zobaczymy 10 pojedynków, w tym 7 na zasadach MMA i pozostałe w K-1. W walce wieczoru Kamil Jenel zmierzy się z Damianem Ostępem. W akcji zobaczymy także ulubieńca kibiców „Siexa”, który zawalczy z Arkadiuszem Kaszubą.

Starcie Szyszki jest co-main eventem gali, w którym zmierzy się z niepokonanym Hendrikiem Costą. Dla trenera Uniq Fight Club będzie to dopiero druga walka w zawodowej karierze. W debiucie w zaledwie 29 sekund poddał Andreya Kunpiakova. Teraz zawalczy z Brazylijczykiem, który ma na swoim koncie cztery zwycięstwa, w tym trzy przed czasem.

Na kanale YouTube organizacji Fight Club pojawił się obszerny materiał z Szyszką w roli głównej. Federacja przybliżyła kibicom postać trenera, który opowiedział o swojej pracy. W nagraniu pojawili się także popularni freak fighterzy, którzy także wypowiedzieli się przed kamerą, w tym Marcin Dubiel oraz Paweł Tyburski.

Wciąż dostępne są bilety na wydarzenie! Zakupić je możecie – TUTAJ – a cena zaczyna się od 140 złotych. Dla osób, które nie mogą oglądać gali na żywo pozostaje wykupienie subskrypcji PPV w cenie zaledwie 34,99 złotych.

-> Oglądaj Fight Club 2 w PPV tutaj <-

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments